Rycerz Kielichów

Rycerz Kielichów

Jest to karta tarota należąca do Małych Arkanów z Dworu Kielichów (kolor Kier).

rycerz Kielichów

tarot na dziś

Rycerz Kielichów znaczenie

Rycerz Kielichów reprezentuje osobę młodą, zwykle jest to dobry przyjaciel i wierny partner. Jest osobą delikatną, romantyczną, odpowiedzialną, niezwykle opiekuńczy i rycerski w swoim zachowaniu. Karta Rycerza Kielichów zazwyczaj symbolizuje wiadomości, na które długo czekaliśmy. Mogą to być zaproszenia na ważne uroczystości, różnego rodzaju oferty i propozycje, a także wiadomości, które wywołają u nas dużo pozytywnych emocji. W niektórych przypadkach Rycerz Kielichów wskazuje na wykorzystywanie swojego uroku i wdzięku do negocjacji. Jest dyplomatą, który rozwiązuje spory, a więc możemy spodziewać się podobnych sytuacji w naszym życiu.

W pozycji odwróconej Rycerz Kielichów jest osobą, która na pierwszy rzut oka jest podobna do tej opisywanej powyżej, jednak kiedy poznajemy ją bliżej, widzimy w niej manipulatora, kogoś kto boi się zobowiązań, jest nielojalny i leniwy. Karta ostrzega przed podejmowaniem pochopnych decyzji. Wskazuje na częste zmiany nastrojów, które mogą wymykać się spod kontroli. Być może chodzi o nagłe zwroty wydarzeń, które mogą okazać się dla ciebie stresujące i źle wpłynąć na twoje samopoczucie. Karta w pozycji odwróconej to także złe wiadomości, które możemy otrzymać lub odrzucone oferty. Karta przestrzega również przed obsesją, która może wystąpić w różnej postaci.

Rycerz Kielichów uczucia

Karta pokazuje duże przywiązanie, miłość i przyciąganie do drugiej osoby, zarówno jeśli chodzi o osoby w związkach jak i singli. Rycerz Kielichów reprezentuje osobę, na która mogą trafić lub już trafiły single. Osoba ta jest niezwykle wrażliwa i uczuciowa, wykazuje się wielkim zaangażowaniem i wsparciem. Karta pokazuje nam również sytuacje, w których to nasz urok, uczucia i atrakcyjność będą odgrywały główną rolę w wejściu w nowy związek. W trwających związkach Rycerz Kielichów zapowiada nowe romantyczne wydarzenia. Pokazuje jak ważną rolę odgrywa w naszym życiu miłość i partner, co dla niektórych może być oznaką wejścia w związek małżeński. Reprezentuje same pozytywne cechy drugiej połówki, a więc uznaje się ją za jedną z najlepszych kart, na które możemy trafić.

Rycerz Kielichów praca i finanse

W pracy będziesz radził sobie świetnie, dzięki dyplomacji i opanowaniu jakie zapewnia Rycerz Kielichów. Jeśli w najbliższym czasie czekają cię ważne rozmowy możesz być spokojny ponieważ przebiegną one pomyślnie. Karta przynosi dobre wiadomości, a więc jeśli jesteś na etapie poszukiwania pracy to dobra wróżba. Ważne rozmowy i negocjacje również rozstrzygną się na twoją korzyść. Rycerz Kielichów wskazuje na poprawę finansową. Zachęca również do konsultacji z ekspertem, który pomoże ci dobra odpowiednie oferty do twoich możliwości, szczególnie jeśli masz problemy z podejmowaniem decyzji.

Rycerz Kielichów zdrowie

Karta może być zapowiedzią problemach zdrowotnych związanych z układem oddechowym, wskazuje również na problemy emocjonalne i choroby psychiczne. Jeśli czekasz na ważne wyniki badań karta zwiększa prawdopodobieństwo, że będą one pozytywne. W najbliższym czasie powinieneś poczuć się znacznie lepiej. Rycerz Kielichów zachęca do rozmów ze specjalistami oraz korzystania z niecodziennych metod leczenia.

Rycerz Kielichów rada

Karta radzi, abyś pamiętał, że przeciwności często stają się naszą motywacją do działania. To właśnie one sprawiają, że stajemy się silniejsi.

Rycerz Kielichów miejsca

Z kartą Rycerz Kielichów mogą być związane takie miejsca jak: jeziora, baseny, morze, rekreacyjne i wypoczynkowe.

Rycerz Kielichów TAK/NIE

Karta w pytaniach Tak lub Nie prawdopodobnie odpowie nam: TAK

Rycerz Kielichów to najczęściej wiadomości, które dosłownie mogą zmieść nas z nóg. Karta zakłada, że w najbliższym czasie trafisz na osoby lub sytuacje, które pomogą ci zmienić siebie i swoje życie na lepsze.

Zobacz także inne karty należące do Małych Arkanów:

  • ADD YOUR COMMENT