7 Mieczy

7 Mieczy

Jest to karta tarota należąca do Małych Arkanów z Dworu Mieczy (kolor Pik).

7 Mieczy

tarot na dziś

7 Mieczy znaczenie

7 Mieczy jest kartą oszustwa i nieprawdziwości. Wskazuje na nieszczerość i manipulację ze strony innych ludzi. Często może okazać się, że to nie obce osoby, a nasi bliscy próbują nas wykorzystać. Niestety nie zawsze od razu wyczuwamy intrygi i przebiegłość, stąd możemy zostać oszukani i wykorzystani. Karta jednak mówi również o śmiałości, chęci do ryzyka i umiejętności pokonywania trudności. Człowiek, o którym mówi 7 Mieczy jest niezwykle elastyczny, zabawny, rozmowny, zaradny i strategiczny w swoim działaniu. Potrafi świetnie odnaleźć się w każdej sytuacji i każdym towarzystwie. Karta może opisywać zarówno nas samych jak i osoby, które pojawią się na naszej drodze.

W pozycji odwróconej 7 Mieczy mówi o potrzebie wyzbycia się żalu. Jeśli w ostatnim czasie zrobiłeś coś czego żałujesz będziesz chciał za to przeprosić i oczyścić swoje sumienie. Niestety odwrócona 7 Mieczy reprezentuje osoby, które często bywają niebezpieczne i mogą zagrażać bezpośrednio nam lub naszym bliskim. Kiedy trafiamy na odwróconą 7 Mieczy podczas odczytu powinniśmy mieć się na baczności, jeśli nasze sumienie jest czyste.

7 Mieczy uczucia

Jeśli chodzi o 7 Mieczy podczas miłosnego odczytu, karta również powie nam o oszustwie lub jego próbie. Jeśli jesteś typem zazdrośnika lub po prostu nie ufasz swojemu partnerowi nie zakładaj z góry, że chodzi o zdradę. Partner może być tobie wierny, a oszustwa o których mówi karta mogą dotyczyć naprawdę wielu aspektów i wychodzić zarówno od partnera jak i ciebie. Single powinni uważać podczas randkowania i zawierania nowych znajomości, jeśli trafili na 7 Mieczy. Karta wskazuje na osobę przebiegłą, manipulatora, którego urok i czar przyciągają nas do siebie. 7 Mieczy mówi nam również o odpowiednim podejściu do spotkań z potencjalnym partnerem. Choć początkowo zabawa w tzw. „kotka i myszkę” może przynosić efekty, po dłuższym czasie nie będzie już niczym efektownym.

7 Mieczy praca i finanse

Karta może zapowiadać zmianę pracy lub nowego przełożonego. Powinniśmy również uważać na kolegów i koleżanki z pracy, którzy mogą okazać się mało przyjacielscy i chętnie spróbują cię podkopać lub wcisnąć kilka fałszywych historii na twój temat do szefa. 7 Mieczy mówi nam, że powinniśmy wykorzystać naszą zaradność i elastyczność oraz trzymać się przysłowia, które radzi trzymać przyjaciół blisko, a wrogów jeszcze bliżej. W kwestii finansowej karta bezwzględnie będzie mówić o oszustwie, kradzieży, próbie wyłudzenia, a także przestrzega przed hazardem. Ryzyko dużej starty finansowej jest naprawdę wielkie kiedy na stole widzimy 7 Mieczy.

7 Mieczy zdrowie

W odniesieniu do zdrowia 7 Mieczy może wskazywać zarówno na chęć przerwania leczenia, jak i na usilne podejmowanie coraz to nowych metod badań, byleby tylko ustalić źródło problemu. Jeśli jesteś zdrowy i w pełni sił uważaj na wszelkiego rodzaju działania i aktywności fizyczne, które potencjalnie mogą stwarzać zagrożenie życia lub pogorszenia zdrowia. 7 Mieczy nie zapowiada zbyt wiele szczęścia w tym temacie.

7 Mieczy rada

Karta radzi abyś pamiętał, że ludzie zawsze będą mieli odmienne zdanie. Żyj więc tak, abyś to ty czerpał przyjemność z każdego dnia.

7 Mieczy miejsca

Z kartą 7 Mieczy mogą być związane takie miejsca jak: komisariat, miejsca budowy, dom, mieszkanie, miejsce pracy, przystanek autobusowy, bankomaty, kluby nocne.

7 Mieczy TAK/NIE

Karta w pytaniach Tak lub Nie prawdopodobnie odpowie nam: NIE

7 Mieczy jest kartą ostrzegawczą. Wskazuje na pojawienie się w naszym życiu osób, które mimo dobrego wrażenia jakie na nas robią nie zasługują na nasze zaufanie. Karta symbolizuje oszustwa, manipulacje i przebiegłość, której możemy paść ofiarom.

Zobacz także inne karty należące do Małych Arkanów:

  • ADD YOUR COMMENT