10 Denarów

10 Denarów

Jest to karta tarota należąca do Małych Arkanów z Dworu Denarów (kolor Karo).

10 Denarów

tarot na dziś

10 Denarów znaczenie

10 Denarów to jedwabne życie. Karta reprezentuje solidne fundamenty, przywileje, bezpieczeństwo i szczęście w każdej dziedzinie naszego życia. 10 Denarów jest również mocno związana z życiem rodzinnym, wartościami jakie niesie ze sobą rodzina. Zapowiada ona okres w którym wyjątkowo będziemy blisko swojej rodziny, mówi o domowym cieple, harmonii i wsparciu jakie znajdujemy wśród bliskich. Jeśli dotychczas nie miałeś dobrych stosunków ze swoją rodziną karta może mówić o szukaniu swojego pochodzenia, odkrywaniu własnego drzewa genealogicznego lub w poprawie relacji rodzinnych. Karta zapowiada także wydarzenia, uroczystości i spotkania, które przyniosą nam wiele szczęścia i dobrego samopoczucia, a także zapadają na długo w naszych wspomnieniach.

W pozycji odwróconej 10 Denarów mówi o niestabilności naszego życia, ciągłej niepewności i obawie przed jutrem. Karta wskazuje na działania nieuczciwe, zagrażające nam lub innym, a także nielegalne posunięcia. Odwrócona pozycja 10 Denarów to również znak zapowiadający dług, bankructwo, straty finansowe oraz problemy z pracą. Karta może przynosić ze sobą dysharmonie w rodzinie, ogólne nieporozumienie i napięcia w relacjach rodzinnych. Osoba, o której mówi karta 10 Denarów jest często konsekwentna, ma problemu z utrzymaniem własnej opinii i zdania, bywa łatwowierna przez, co często pada ofiarą oszustwa i manipulacji.

10 Denarów uczucia

W miłosnym odczycie tarot 10 Denarów zazwyczaj wskazuje na zaręczyny lub małżeństwo. Karta mówi o dobrych i solidnych podstawach relacji, bezpieczeństwie i stabilności, a także dużej harmonii która panuje w waszym związku. Zwykle przewiduje dobry okres w relacjach partnerskich. Jeśli twój związek nie posiada długiego stażu 10 Denarów wskazuje, że wszystko jest na dobrej drodze, a więc jeśli miałeś pewne obawy lub czegoś było ci brak, wkrótce te uczucia miną. Jeśli jesteś singlem 10 Denarów oznacza że w twoim życiu może pojawić się nowa miłość. Będzie to osoba bardzo wartościowa, która doceni twoje piękno nie tylko zewnętrzne, ale także i wewnętrzne. Połączą was wspólne pasje i zainteresowania, będzie to ktoś przy kim będziesz chciał się ustatkować i spędzić z nim całe życie.

10 Denarów praca i finanse

W kontekście kariery 10 Denarów symbolizuje solidność trwałość i bezpieczeństwo, które ci twoja praca. Karta często odnosi się do osób, które prowadzą swoje firmy lub planują ich założenie. Jest to oczywiście dobry znak, który wskazuje na powodzenie. 10 Denarów reprezentuje także biznes rodzinny oraz podtrzymywanie rodzinnych tradycji. W finansowym rozkładzie możemy spodziewać się spadku, podziału majątku, w poprawie sytuacji materialnej, która w pozytywny sposób odbije się na naszym życiu. Zwykle przewiduje kupno domu lub mieszkania, podział majątku lub dziedziczenia.

10 Denarów zdrowie

Karta wskazuje na zdrowie i jego polepszenie się w długotrwałej perspektywie. Jeśli w ostatnim czasie zauważyłeś u siebie jakieś niepokojące objawy lub masz problemy ze zdrowiem, warto wziąć pod uwagę czy choroba, na którą cierpisz nie jest dziedziczna. Szczególną uwagę powinny przykuć choroby serca, kręgosłupa, wzroku lub choroby psychiczne.

10 Denarów rada

Karta radzi abyś chętniej spędzał czas w sposób, który daje ci najwięcej szczęścia i satysfakcji.

10 Denarów miejsca

Z kartą 10 Denarów mogą być związane takie miejsca jak: muzeum, teatr, kino, kościół, miejsca, w których przebywa się blisko innych ludzi, miejsca spotkań grup, galerie handlowe, kawiarnie.

10 Denarów TAK/NIE

Karta w pytaniach Tak lub Nie prawdopodobnie odpowie nam: TAK

10 Denarów to świętowanie sukcesów, przepych i komfort życia. Człowiek, o którym mówi karta dostał od życia wszystko, co mógł. Będzie cieszył się i pomnażał wszystkie dobra, które do niego trafiły, jednocześnie doceniając i zauważając ich piękno.

Zobacz także inne karty należące do Małych Arkanów:

  • ADD YOUR COMMENT