9 Buław

9 Buław

Jest to karta tarota należąca do Małych Arkanów z Dworu Buław (kolor Trefl).

9 buław

tarot na dziś

9 Buław znaczenie

9 Buław przypomina nam, że ciągle znajdujemy się na polu bitwy. Wydarzenie, które ostatnio miały miejsce w twoim życiu sprawiły, że opadłeś z sił. Jednak nie nadszedł jeszcze czas na odpoczynek. Musisz zebrać w sobie wszystkie resztki sił i stanąć do walki. Karta pokazuje nam się w chwili, kiedy w naszym życiu naprawdę niewiele brakuje do osiągnięcia celu. 9 Buław symbolizuje również odwagę, wytrwałość, niekiedy upartość i silną wolę walki. Kiedy trafiamy na tą kartę Małych Arkana prawdopodobnie pewne sprawy nie pójdą po naszej myśli. Musisz być gotowy na to, że mimo zmęczenia będziesz musiał zmierzyć się z wyzwaniami, które staną na twojej drodze.

Odwrócona 9 Buław wskazuje na poddanie się, odmowę pomocy lub kompromisu, as także upartość. Mówi się o wycofaniu w trakcie walki lub nie podjęcie jej. Odkrywa ona nasze słabości, które blokują nas w drodze do celu. Prawdopodobnie nie zwracasz uwagi na wydarzenia z przeszłości w taki sposób jak powinieneś. Konieczne jest wyciagnięcie wniosków i nauka na własnych bledach, tak aby nie zostały one popełnione przez nas ponownie. 9 Buław w pozycji odwróconej przestrzega przed utratą czujności, która doprowadzi nas do kłopotów.

9 Buław uczucia

9 Buław w związkach zapowiada trudny okres. Najpewniej ostatnie wydarzenie odbiją się mocno na waszej relacji. Niektórzy mogą wręcz chcieć zakończyć związek, jednak 9 Buław radzi nie poddawać się i walczyć o uczucia. Karta pokazuje nam również relacje, w których to jedna z osób ma złe doświadczenia z przeszłości, które mają negatywny wpływ na jej obecny związek. Musisz jednak znaleźć w sobie siłę i zmotywować się do walki, jeśli nie uda ci się tego zrobić, nie tylko zniszczysz teraźniejszą relację, ale i wszystkie kolejne. Osoby samotne nadal nie będą gotowe do poszukiwań miłości. Karta pokazuje, że stare rany jeszcze się nie zagoiły, jednak jesteś na dobrej drodze. 9 Buław zapewnia nas, że już niebawem nasz los się odmieni.

9 Buław praca i finanse

9 Buław jest znakiem, który pokazuje, że wciąż jesteś w połowie walki. Praca, którą wykonywałeś do tej pory mogła mocno cię wymęczyć, jednak na odpoczynek jest jeszcze za wcześnie. Karta nakazuje nam dalszą walkę i osiągnięcie przewagi. Zapewni ci to sukces i korzyści finansowe w twojej karierze. W sferze finansowej 9 Buław wskazuje na drobne kłopoty. Możesz mieć kilka nieoczekiwanych wydatków, które znacznie uszczuplą stan twojego konta. Jeśli masz swoje oszczędności nie powinno być źle, jeśli jednak nie masz odłożonych pieniędzy na tzw. czarną godzinę staraj się nie martwić tylko korzystać z okazji, które przyniesie ci los. Do póki twoja sytuacja nie zacznie się poprawiać rozejrzyj się za opcjami, które pozwolą ci na zarobienie dodatkowych pieniędzy.

9 Buław zdrowie

Mogą wystąpić problemy z poruszaniem się. Choroba przykuje cię do łóżka. 9 Buław wskazuje, że będziesz walczyć ze złym samopoczuciem, co pozbawi cię reszty twojej energii. Jednak kiedy uda ci się pokonać zły stan zdrowia, karta obiecuje odpoczynek i czas na regenerację. Jeśli trafiliśmy na 9 Buław podczas odczytu tarota powinniśmy również rozważyć opcję terapii w saunie lub korzyści jakie daje nam wyjście do spa. Tak aby odpowiednio zadbać o swoje ciało i organizm.

9 Buław rada

Karta radzi, aby wszelkie niepowodzenia traktować, jako motywacje do dalszego działania.

9 Buław miejsca

Z kartą 9 Buław mogą być związane takie miejsca jak: policja, sąd, kluby i puby, uliczki, wszelkiego rodzaju miejsca publiczne.

9 Buław TAK/NIE

np. Karta w pytaniach Tak lub Nie prawdopodobnie odpowie nam: TAK

9 Buław mówi nam, że nawet kiedy jesteśmy zmęczeni walką, a na myśl przychodzą nam jedynie odpuszczenie i poddanie się powinniśmy zebrać się w sile i stanąć do walki. Być może przed tobą ostatnia prosta do zwycięstwa, nie pozwól więc, aby powstrzymało cię chwilowe niepowodzenie.

Zobacz także inne karty należące do Małych Arkanów:

  • ADD YOUR COMMENT