As Kielichów

As Kielichów

Jest to karta tarota należąca do Małych Arkanów z Dworu Kielichów (kolor Kier).

as kielichów

tarot na dziś

As Kielichów znaczenie

As Kielichów jest kartą miłości. Zazwyczaj mówi nam o nowych etapach w naszym życiu uczuciowym. Możemy odczytać go jako oznakę nowej znajomości, nowego romansu lub jako kolejny etap w trwającym związku. Karta wskazuje również na szczęście i dobrobyt w naszym życiu. To czas, w którym będziemy czuć pełnie naszego życia i traktować jako najbardziej korzystny czas. Relacje, o których mówi nam karta As Kielichów mogą również dotyczyć przyjaźni i relacji rodzinnych. Czas, który będziesz spędzać w gronie bliskich będzie ci służyć, a nowe osoby, które spotkasz na swojej drodze będą miłe i otwarte na towarzyskie spotkania. As Kielichów w pozycji prostej jest również zapowiedzią dobrych wiadomości, wydarzeń i osób, które zagoszczą w naszym życiu.

W pozycji odwróconej As Kielichów przynosi złe wieści. To czas smutku, rozstania i zakończonych relacji. Złe samopoczucie i gorszy nastrój, który towarzyszyć nam będzie w tym okresie, może być spowodowany właśnie zerwaniami i rozstaniami z kimś bliskim. W karcie może chodzić również gorszy okres w naszym życiu towarzyskim. Może wystąpić niechęć wychodzenia na spotkania lub odwołanie przyjęć i wydarzeń, które były planowane w tym czasie. Odwrócony As Kielichów to także złe wieści, które możemy otrzymać oraz osoby, które mają negatywny wpływ na nasze samopoczucie i zachowanie.

As Kielichów uczucia

As Kielichów jako karta miłości w pozycji pionowej niesie nam pozytywne wiadomości. Single mogą zacząć nowy rozdział w swoim życiu, pełen romansów i filtrów. Karta w odniesieniu do miłości to również czas wchodzenia w nowe związki i budowanie trwałych relacji. Jeśli do tej pory nie miałeś szczęścia w miłości lub po prostu jej nie szukałeś As Kielichów zapowiada zmianę. W związkach As Kielichów jest kartą, która pokazuje odnowę uczuć i powrót do korzeni. A także zapowiada kolejne etapy takie jak zaręczyny, wesela lub narodziny dziecka. Niestety kiedy karta wypada w pozycji odwróconej to znak gorszego okresu w związkach lub ich całkowite zakończenie. Single zaś mogą walczyć z nieodwzajemnioną miłością lub niechęcią i nieumiejętnością budowania nowych relacji.

As Kielichów praca i finanse

W pracy otwierają się przed tobą nowe możliwości. As Kielichów jest dobrą kartą, szczególnie dla tych, którzy są na etapie poszukiwań nowej pracy. Możemy liczyć na długofalowe współprace, awans lub po prostu dobry czas w naszej karierze zawodowej. Praca, która sprawia nam przyjemność lub jest naszą pasją to praca, którą wspiera As Kielichów. W sprawach finansowych karta zwiastuje dobre wieści. Może być to wspominany wcześniej awans bądź podwyżka, a także spadek, wygrana w loterii lub przyznanie kredytu.

As Kielichów zdrowie

Znaczna poprawa naszego stanu zdrowia nastąpi, kiedy trafimy na Asa Kielichów. Karta bowiem zapowiada dobre samopoczucie, powrót do formy lub zakończenie leczenia. As Kielichów to również nowe możliwości, a więc jeśli jesteś w trakcie leczenia możesz trafić na nowe osoby lub inne metody leczenia, które okażą się bardziej skuteczne. As Kielichów jako karta miłości wskazuje również na dużą płodność, jeśli więc planujesz ciąże to dobry czas, aby zacząć działać w tym kierunku.

As Kielichów rada

Karta radzi, abyś pamiętał, że człowiek jest zwierzęciem stadnym. Nie unikaj więc innych i nie walcz z uczuciami, ponieważ prawdziwe szczęście kryje się w miłości.

As Kielichów miejsca

Z kartą As Kielichów mogą być związane takie miejsca jak: lasy, parki, morze, jeziora, a także kościoły, urzędy stanu cywilnego, sale bankietowe.

As Kielichów TAK/NIE

Karta w pytaniach Tak lub Nie prawdopodobnie odpowie nam: TAK

As Kielichów zwiastuje nam miłość, szczęście i spokojne życie. Pomaga wyjaśnić pewne sprawy i pokazuje, że rozwiązanie problemów jest blisko. Stawia przed nami nowe możliwości, które przyniosą nam pozytywne zmiany w życiu.

Zobacz także inne karty należące do Małych Arkanów:

  • ADD YOUR COMMENT