Margerytka

Horoskop kwiatowy Margerytka

Margerytka jest kwiatowym znakiem wszystkich osób, które urodziły się pomiędzy 22, a 31 maja. Margerytka, znana także pod nazwą jastrun to kwiat o białych płatkach i żółtym środku. Symbolizuje ona szczere uczucie, wierność oraz zaufanie. Bukiet margerytek wręczony ukochanej osobie, będzie więc z pewnością bardzo wymownym gestem.

Jaka jest zodiakalna Margerytka?

Tym, co można powiedzieć o większości Margerytek jest fakt, że są one wyjątkowo piękne. Ich uroda przyciąga płeć przeciwną, one same są jednak dość wybredne i z pewnością nie wpuszczą do swojego serca pierwszej, lepszej osoby. Na ich zaufanie trzeba chwilę pracować, ale zdecydowanie warto! Margerytki są bowiem wspaniałymi przyjaciółmi i czułymi, wiernymi parterami.

Margerytka to osoba z pozoru spokojna jednak gdy całkowicie się już przed kimś otworzy, potrafi pokazać szaloną część swojej osobowości. Od tłocznych, głośnych imprez, zdecydowanie woli spotkania kameralne, w gronie tych, których zna. Lubi oddawać się lenistwu, choć z drugiej strony jest dość uparta i jeśli coś sobie założy, dąży do realizacji planu.

horoskop kwiatowy

Zodiakalna Margerytka nie lubi dzielić się z nikim swoimi problemami. Rzadko szczerze opowiada o słabościach i praktycznie nigdy nie prosi o pomoc. Lubi być samowystarczalna i niezależna. Zdarza jej się krytykować innych za ich plecami, choć jeśli ktoś mocno zajdzie jej za skórę, najpewniej powie tej osobie prosto w twarz co o niej sądzi.

Margerytka ma ogromną słabość do zwierzaków i najchętniej przygarnęłaby wszystkie, które potrzebują pomocy. Może właśnie dzięki tej wewnętrznej dobroci, los podarował jej także szczęście, objawiające się głównie w grach czy różnego rodzaju losowaniach. Margerytki przyciągają pieniądze, mimo że z natury nie są materialistami.

  • ADD YOUR COMMENT