Hortensja

Horoskop kwiatowy Hortensja

Hortensja jest kwiatowym znakiem wszystkich osób, które na świat przyszły pomiędzy 11, a 20 kwietnia. Roślina ta przykuwa wzrok pięknymi kwiatami, które najczęściej spotyka się w kolorze białym, niebieskim lub różowym. Ciekawostką jest fakt, że w Japonii podczas święta oczyszczenia, przypadającego na 8 kwietnia, pije się herbatę parzoną z liści jednej z odmian Hortensji.

Jaka jest zodiakalna Hortensja?

Hortensja to człowiek z sercem na dłoni, który ma w sobie ogrom wrażliwości oraz dobroci. Najczęściej jest bardzo uduchowiony, potrafi wsłuchać się w siebie i żyć według ustalonych zasad. Mimo, że nie należy do ludzi kochających huczne, tłumne imprezy, ma oddanych przyjaciół z którymi uwielbia spędzać wolny czas.

Hortensja nierzadko ma jakieś artystyczne bądź manualne talenty. Nie goni ślepo za modą ani nie kolekcjonuje przedmiotów – zdecydowanie stawia natomiast na dobre wspomnienia, pozytywne relacje z innymi, miłość oraz samorozwój. Lubi dobrze zjeść i zdecydowanie należy do łasuchów, które nie potrafią odmówić sobie przyjemności płynącej z jedzenia.

horoskop kwiatowy

Do wad Hortensji można zaliczyć pewnego rodzaju naiwność, która sprawia że osoba ta bywa wykorzystywana. Z pewnością wpływ ma na to jej dobre serce oraz fakt, że zawsze stara się być pomocna. Hortensja ma też skłonność do nałogów oraz gorszego samopoczucia psychicznego.

Bezsprzecznymi zaletami wszystkich Hortensji jest fakt, że potrafią one kochać bezwarunkowo i szczerze. W związkach są oddane, pomocne, lojalne i bardzo czułe. Zawsze stawiają na związek partnerski lub delikatnie podporządkowują się swojej drugiej połówce – raczej nie należą do osób dominujących.

  • ADD YOUR COMMENT