Kosmea

Horoskop kwiatowy Kosmea

Kosmea jest kwiatowym znakiem wszystkich osób, które urodziły się pomiędzy 11, a 19 lutego. Roślina ta nazywana jest także Kosmosem, a jej kwiaty mają najczęściej kolor biały, czerwony, liliowy lub różowy. Ciekawostką jest fakt, że płatki oraz listki Kosmei można dodawać do potraw, szczególnie do sałatek.

Jaka jest zodiakalna Kosmea?

Osoba urodzona pod znakiem Kosmei z pewnością ma bardzo oryginalną osobowość. Kocha to, co niezbadane, lubi odkrywać świat i rozwiązywać tajemnice. Charakteryzuje ją upór, niezłomność oraz świetna intuicja, która prowadzi ją przez życie. Zodiakalna Kosmea lubi ludzi, choć dobrze czuje się także w swoim towarzystwie. Ma romantyczną duszę i często marzy, choć w przeciwieństwie do innych, potrafi znaleźć w sobie także siłę i energię do spełniania planów.

Kosmea zgłębia świat, ma sporą wiedzę na wiele tematów i jest bardzo inteligentna. Potrafi godzinami mówić o rzeczach, które ją interesują i dyskutować z osobami, które uzna za wartościowych rozmówców. Ma też dar przejrzystego tłumaczenia zawiłych spraw.

horoskop kwiatowy

Do wad zodiakalnych Kosmei można zaliczyć to, że czasem zbyt szybko ocenia innych, kierując się pierwszym wrażeniem. Bardzo nie lubi się mylić, a przyznanie się do błędu przychodzi jej z ogromnym trudem. Ma też skłonności do nałogów.

Podsumowując, Kosmea to bardzo ciekawa osobowość, która łączy w sobie romantyzm z ogromną wiedzą i wiarą w naukę. Jest też silna psychicznie i nie poddaje się w obliczu problemów. Nie znosi zawodzić ludzi, na których jej zależy, często więc poświęca się dla najbliższych. Zazwyczaj cieszy się też dobrym zdrowiem, pomimo tego, że w swojej codziennej gonitwie kompletnie o nim zapomina.

  • ADD YOUR COMMENT