Stokrotka

Horoskop kwiatowy Stokrotka

Stokrotka jest kwiatowym znakiem wszystkich osób, które na świat przyszły pomiędzy 12, a 21 czerwca. Roślinę tą charakteryzują kwiaty w kolorze białym lub jasnoróżowym, składające się z wielu podłużnych listków. Według mitologii nordyckiej, tam gdzie swoją stopę postawiła bogini Freja – tam topniał śnieg, a w jego miejscu wyrastały stokrotki. Niektórzy wierzą, że osoba, która zerwie pierwszą, w pełni rozkwitniętą stokrotkę, obdarzona zostaje ponadprzeciętną zmysłowością i zdolnością uwodzenia.

Jaka jest zodiakalna Stokrotka?

Stokrotka to osoba mająca niesamowite poczucie humoru. Kocha się śmiać, bawić i korzystać z życia. Jednocześnie jest odpowiedzialna i ma głowę na karku. Nie jest typem lidera jednak jeśli jest pewna swojej racji, będzie jej bronić do upadłego. Stokrotki to także ogromne łasuchy, które nie potrafią odmówić sobie przyjemności płynącej z jedzenia.

Stokrotka zazwyczaj ma piękne oczy, w których można zakochać się bez pamięci. Równocześnie, to one są wskazówką co do samopoczucia osoby urodzonej pod tym znakiem. Rzadko bowiem skarży się czy żali, jednak jej oczy potrafią powiedzieć dosłownie wszystko o jej samopoczuciu – wystarczy nauczyć się z nich czytać.

horoskop kwiatowy

Wiele Stokrotek miewa problemy z wyczuciem i zdarza im się palnąć coś, czego potem żałują. Z trudem przychodzi im też nawiązywanie nowych znajomości czy przebywanie w dużych grupach obcych ludzi. Czują się wówczas nieswojo i nie potrafią się do końca otworzyć. Są też bardzo rozrzutne i kochają leniuchować.

Stokrotki nie znoszą zawodzić ludzi, na których im zależy. Miłość oraz przyjaźń są dla nich niezwykle ważne, co niejednokrotnie widać w ich relacjach z bliskimi. Z natury są spokojni i bardzo trudno ich sprowokować. Przemoc oraz agresja są im całkowicie obce, a jedyną bronią, której używają jest sarkazm.

  • ADD YOUR COMMENT