Szarotka

Horoskop kwiatowy Szarotka

Szarotka jest kwiatowym znakiem wszystkich osób, które na świat przyszły pomiędzy 23, a 31 grudnia. Roślina ta najczęściej występuje w terenach górzystych i charakteryzuje się jasnymi kwiatuszkami oraz wyjątkowymi liśćmi które pokryte są filcowatymi włoskami. Według pewnej legendy, Matka Boska pewnego dnia upuściła w niebie motek lnu. Spadł on na ziemie, a po kilku chwilach zrodził się z niego piękny kwiat Szarotki.

Jaka jest zodiakalna Szarotka?

Szarotka jest osobą energiczną i bardzo pozytywną, a jednocześnie łagodną i potrafiącą zachować się w każdej sytuacji. Mężczyźni spod tego znaku są zazwyczaj bardzo przystojni, kobiety natomiast zmysłowe i piękne. Wyróżnia je także oryginalny i niezwykle ciekawy charakter, dzięki któremu mają na około siebie wielu przyjaciół i znajomych.

Zodiakalne Szarotki są odpowiedzialne, pracowite i samodzielne. Działają w kierunku tego, by na życie zarabiać tym, co daje im satysfakcję i łączy się z ich zainteresowaniami. Często towarzyszy im także szczęście, więc nawet jeśli wpadną w jakieś tarapaty, szybko uda im się z nich wyjść.

horoskop kwiatowy

Szarotki mają spore predyspozycje do popadania w nałogi. Bywa też, że z uporem narzucają innym swoje zdanie, nawet jeśli do końca nie są pewni czy w ogóle mają rację. To także ogromne łasuchy, dla których jedzenie jest najczęściej jedną z największych słabości.

Oczy są zwierciadłem duszy Szarotek – można w nich bez większego problemu wyczytać w jakim są nastroju, nawet jeśli usilnie starają się to ukryć. Bardzo ważnymi wartościami są w ich życiu rodzina, przyjaźń, uczciwość oraz honor.

  • ADD YOUR COMMENT