Dalia

Horoskop kwiatowy Dalia

Dalia to kwiatowy znak wszystkich osób, które na świat przyszły pomiędzy 21, a 30 kwietnia. Ta piękna roślina o różnobarwnych kwiatach pochodzi z Ameryki Środkowej. W związku z jej rozpowszechnieniem na Europę, znana jest pewna legenda, opowiadająca o szwedzkim botaniku, żyjącym w XVIII wieku, który nazywał się Andrea Dahl. Podczas swojej podróży do Meksyku, niejednokrotnie widział Indian, przygotowujących się do swoich obrzędów. Byli oni wówczas przyozdobieni pięknymi kwiatami, które botanik postanowił zbadać i zabrać ze sobą do Europy. Dalia zawdzięcza mu więc nie tylko swoje rozpowszechnienie ale także nazwę.

Jaka jest zodiakalna Dalia?

Dalia to twardo stąpający po ziemi realista, uzbrojony z zdrowy rozsądek, spostrzegawczość, inteligencję oraz wytrwałość. Wie na ile może sobie pozwolić, ma w sobie wiele taktu oraz dojrzałości. Jednocześnie, od czasu do czasu lubi porządnie zaszaleć ze znajomymi, odrywając się od codzienności oraz obowiązków. Ma nieco sarkastyczne poczucie humoru, które nie każdy jest w stanie zrozumieć.

Dalia nie należy do osób, które brałyby sobie do serca słowa influencerek czy ślepo goniłyby za modą. Ona zawsze jest sobą i nigdy niczego nie udaje. Nawet jeśli obnaża to jej słabości – Dalia i tak zrobi wszystko po swojemu, mając w nosie co pomyślą sobie o niej inni.

horoskop kwiatowy

Do wad Dalii można zaliczyć skłonność do depresji czy gorszych dni. Jako, że energię do działania czerpie zazwyczaj z własnego wnętrza, czasem akumulatorki po prostu się wyczerpują. W takich momentach zbawienny dla Dalii będzie jakiś wyjazd, impreza, zakupy czy sprawienie sobie jakiejś przyjemności. Mogą tu pomóc także słodycze, ponieważ większość Dalii to ogromne łasuchy.

Dalie kochają też rywalizację, wszelkiego rodzaju gry czy sprawdzanie swoich umiejętności. Nierzadko mają także jakieś zdolności manualne czy artystyczne, które w wolnych chwilach chętnie pielęgnują. Dzięki ich rezolutnemu podejściu do życia, nierzadko udaje im się zarabiać na swoim hobby, łącząc przyjemne z pożytecznym.

  • ADD YOUR COMMENT