Frezja

Horoskop kwiatowy Frezja

Frezja jest kwiatowym znakiem wszystkich osób, które urodziły się pomiędzy 24 października, a 2 listopada. Roślina ta znana jest z pięknego, intensywnego zapachu i kolorowych kwiatów. Swoją nazwę zawdzięcza lekarzowi nazwiskiem Fresse, który w XIX wieku przywiózł ją do Europy z Afryki. Do tej pory wierzy się, że mężczyzna powinien wręczyć kobiecie bukiet frezji, podczas wyznawania jej swoich uczuć. Wówczas miłość przetrwa wszelkie próby i nigdy nie zgaśnie.

Jaka jest zodiakalna Frezja?

Frezja to najczęściej osoba wyjątkowo spokojna, wyważona i kulturalna. Potrafi zachować się w każdej, nawet najmniej komfortowej sytuacji. Ciężko wyprowadzić ją z równowagi czy doprowadzić do płaczu. Jednocześnie jest to osoba o bardzo dobrym sercu i sporej wrażliwości. Chętnie pomaga innym i potrafi działać bezinteresownie.

Zodiakalne Frezje mają świetny gust i potrafią docenić piękno. Chętnie biorą udział w różnych wydarzeniach kulturalnych typu koncerty, wystawy czy festiwale. Nierzadko same mają jakieś artystyczne talenty, które chętnie pielęgnują w wolnym czasie. To także prawdziwi smakosze, którzy nie odmawiają sobie przyjemności płynącej z jedzenia.

horoskop kwiatowy

Do wad Frezji zaliczyć można brak spontaniczności oraz strach przed stawianiem przed sobą wyzwań. Frezje bezpieczniej czują się mając plan i robiąc to, na czym się dobrze znają. Mogą mieć także problemy z nawiązywaniem nowych znajomości, szczególnie gdy natrafiają na ludzi głośnych i pewnych siebie.

Do długiej listy zalet zodiakalnych Frezji, z pewnością dopisać możemy natomiast inteligencję oraz intuicję, na której niejednokrotnie polegają. Są osobami bardzo rodzinnymi, czułymi i żyjącymi w swoim tempie. To także doskonali pracownicy, którzy nie lubią zawodzić i są bardzo odpowiedzialni.

  • ADD YOUR COMMENT