Wrzos

Horoskop kwiatowy Wrzos

Wrzos jest kwiatowym znakiem wszystkich osób, które urodziły się pomiędzy 23 września, a 3 października. Roślina ta najczęściej kojarzona jest ze swoich fioletowych lub różowych kwiatków, które zakwitają zazwyczaj w okresie od końca lipca do końca września. Wrzosy od wieków uznawane są za rośliny magiczne, szczególnie w kulturze Celtyckiej. Poza tym, że miały one pomagać w panowaniu nad emocjami, to dodatkowo przyciągały miłość, sprowadzały prorocze sny i odpędzały choroby. Wierzono też, że bardzo rzadkie wrzosy białe, mają największą moc.

Jaki jest zodiakalny Wrzos?

Wrzosy to zazwyczaj ludzie łagodni, kochający przyrodę i bardzo uduchowieni. Od miejskiego zgiełku, zdecydowanie wolą spokój wsi, gór czy lasów. Potrafią żyć w swoim tempie, nie gonią na siłę za sukcesem, a pieniądze nie są ich priorytetem. Wrzosy to także ludzie wrażliwi, potrafiący docenić piękno i cieszyć się małymi rzeczami.

Wrzosy lubią mówić ale potrafią też słuchać. Gdy mają jakiś problem, potrafią się nim podzielić z osobą, której ufają i nie wstydzą się prosić o radę czy wsparcie. Nierzadko mają jakieś talenty, są spostrzegawcze i bardzo inteligentne. Tym co ich wyróżnia jest także opanowanie oraz cierpliwość.

horoskop kwiatowy

Wrzosy mają skłonność do depresji oraz popadania w nałogi. Ich wrażliwość sprawia, że ich cierpienie psychiczne może być tak silne, że będzie ono odczuwane także jako ból fizyczny. To dlatego mogą nie poradzić sobie w obliczu poważnych problemów i lepiej nie zostawiać ich z nimi sam na sam.

Podsumowując, Wrzosy to wspaniali, oryginalni i pozytywni ludzie, którzy mają dobre serca, potrafią działać bezinteresownie i nie dają wciągnąć się w filozofię nowego świata, propagującą często fakt, że opakowanie jest ważniejsze od wnętrza. To doskonali przyjaciele, którzy nie zdradzą ani nie porzucą w potrzebie. Wrzosy to także osoby bardzo czułe, zmysłowe oraz romantyczne – potrzebujące miłości niemal tak samo mocno jak tlenu.

  • ADD YOUR COMMENT