Tulipan

Horoskop kwiatowy Tulipan

Tulipan jest kwiatowym znakiem wszystkich osób, które na świat przyszły pomiędzy 22 czerwca, a 1 lipca. Roślina ta znana jest z pięknych kwiatów występujących w wielu kolorach – od bieli, przez żółć, róż, czerwień czy fiolet. Kojarzy się z wiosną i budzącą się do życia przyrodą. Z żółtymi tulipanami wiąże się legenda mówiąca o tym, że zaklęte było w nich prawdziwe szczęście, które przypadnie osobie, w której rękach kwiat się otworzy. Wielu próbowało lecz nie zdołało doprowadzić do pełnego rozkwitu żółtego tulipana, nawet uciekając się do siły, cierpliwości czy magii. Udało się to dopiero dziecku, w którego rękach kwiat natychmiast się otworzył. Od tej pory żółte tulipany kojarzy się więc nie tylko z niewinnością ale także szczęściem oraz szczerymi intencjami.

Jaki jest zodiakalny Tulipan?

Tulipan to człowiek, któremu przez większość życia towarzyszy prawdziwe szczęście. Obserwując go z boku można wręcz mieć wrażenie, że w sukces nie musi wkładać aż tyle wysiłku, co inni, a i tak zazwyczaj dostaje to, czego chce. Nie można odmówić mu przy tym jednak inteligencji, sprytu, odwagi oraz uroczego usposobienia, które przysparza mu przyjaciół.

Tulipan nie należy do ludzi kłótliwych, jest serdeczny, pomocny i szczery. Lubi imprezy, podróże oraz wszelkiego rodzaju przygody. Chętnie oddaje się też najnormalniejszemu w świecie lenistwu. Stara się zbytnio nie spieszyć ponieważ życie we własnym tempie sprawdza mu się najlepiej.

horoskop kwiatowy

Do wad zodiakalnych Tulipanów należy z pewnością rozrzutność – kupują pod wpływem chwilowego impulsu, kochają robić prezenty i stawiają na rzeczy drogie oraz markowe. Dzięki temu, zazwyczaj wyglądają jak milion dolarów, a styl oraz dobry gust jest tym, czego nie można im odmówić.

Tulipany rzadko dzielą się z innymi swoimi problemami. Zazwyczaj duszą je w sobie i starają się samodzielnie jakoś z nimi poradzić. Jednocześnie mają jednak ogromną łatwość w pocieszaniu innych i potrafią słuchać, co w dzisiejszych czasach jest ogromną zaletą. Tulipany to doskonałe materiały na współmałżonków oraz rodziców. Mają w sobie bowiem ogromne pokłady miłości, czułości oraz cierpliwości. Bez wątpienia są ludźmi dobrymi i takimi, których warto lepiej poznać.

  • ADD YOUR COMMENT