Lotos

Horoskop kwiatowy Lotos

Lotos jest kwiatowym znakiem wszystkich osób, które na świat przyszły pomiędzy 13, a 22 grudnia. Te wodne rośliny charakteryzują się sporymi, zielonymi liśćmi oraz pięknymi, zazwyczaj jasnymi kwiatami. W wielu kulturach, kwiat lotosu jest czymś magicznym i niezwykłym. Dla przykładu – w Buddyzmie wierzy się, że miejscem urodzenia Buddy jest właśnie kwiat lotosu, a dla Wietnamczyków jest to kwiat narodowy. Symbolizuje on wewnętrzne piękno, odwagę oraz zwycięstwo, nawet mimo przeciwności losu.

Jaki jest zodiakalny Lotos?

Lotos to najczęściej osoba wygadana, głośna, wesoła i energiczna. Lubi przebywać wśród ludzi, choć jeśli chodzi o odpoczynek, zdecydowanie woli relaksować się sama. Należy do tak zwanych wiercipięt, które bardzo chętnie podróżują i kochają odkrywać nowe miejsca. To także ogromny miłośnik zwierząt, który najchętniej przygarnąłby do siebie każdego, potrzebującego czworonoga.

Zodiakalny Lotos ma bardzo oryginalny charakter – niejednokrotnie zaskakuje swoimi pomysłami czy przemyśleniami. Bez względu na wiek ma też w sobie coś z dziecka, które potrafi świetnie się bawić, jest szczere i urocze. Lotos to także człowiek, który nie potrafi udawać i momentalnie widać po nim nastrój – zarówno wesoły jak i smutny.

horoskop kwiatowy

Do wad Lotosów zaliczyć można ogromną rozrzutność oraz brak perspektywicznego myślenia. Żyją one bowiem tu i teraz, nie przejmując się specjalnie tym co będzie za rok czy pięć lat. Mają też skłonności do zbyt szybkiego oceniania innych oraz do niesprawiedliwych osądów.

Ogromną zaletą niemal każdego Lotosu, jest natomiast jego spontaniczność i umiejętność życia pełną piersią. To właśnie te osoby, będą miały co wspominać z uśmiechem na ustach. Nie boją się one bowiem wyzwań, są stale gotowe do działania, a żadna przygoda nie może ich ominąć.

  • ADD YOUR COMMENT