Nieśmiertelnik

Horoskop kwiatowy Nieśmiertelnik

Nieśmiertelnik jest kwiatowym znakiem wszystkich osób, które na świat przyszły pomiędzy 21, a 31 stycznia. Nieśmiertelnik, nazywany także Kocanką jest kwiatem o złotożółtej barwie. Tym, co go wyróżnia jest fakt, że po zasuszeniu długo zachowuje swój piękny kolor. Hindusi uważają go za roślinę wyjątkową, składają go więc w ofierze swojemu bogu Śiwie.

Jaki jest zodiakalny Nieśmiertelnik?

Nieśmiertelnik to osoba niezwykle wesoła, otwarta, towarzyska i wygadana. Śmiało idzie przez życie i nie boi się podejmować ryzyka. Często udaje się jej więc spełniać marzenia, nawet te kompletnie szalone i niecodzienne. Co prawda, bywa także, że jej spontaniczność sprowadza na nią kłopoty, jednak jej wrodzony urok osobisty i szczęście, pomagają jej szybko wyjść z opresji.

Nieśmiertelnik nie boi się mówić tego, co myśli, nawet jeśli zdanie to kompletnie różni się od przekonań większości. Mimo wszystko ma w sobie na tyle taktu, że wie z kim na ile może sobie pozwolić i jak prowadzić dyskusję, by nie zniechęcić do siebie rozmówców. Nic więc dziwnego, że ma spore grono przyjaciół, z którymi uwielbia spędzać czas.

horoskop kwiatowy

Wadą Nieśmiertelnika jest jego rozrzutność. Często pod wpływem impulsu kupuje różne niepotrzebne rzeczy, których później nie używa. Lubi luksus i wygodę, nie należy jednak do snobów – w razie potrzeby potrafi dzielić się tym, co ma i bezinteresownie pomagać innym.

Do zalet Nieśmiertelnika z pewnością dodać należy także pewnego rodzaju dziecięcą radość, która towarzyszy mu do końca życia. Uwielbia się bawić, często się śmieje, a porażki czy potknięcia nie są czymś, co podcina mu skrzydła. Potrafi kochać całym sercem, jest wspaniałym przyjacielem, kreatywnym pracownikiem i dobrym człowiekiem. Jeśli więc masz w swoim bliskim otoczeniu Nieśmiertelnika – jesteś prawdziwym szczęściarzem!

  • ADD YOUR COMMENT