Dzika Róża

Horoskop kwiatowy Dzika Róża

Dzika Róża jest kwiatowym znakiem wszystkich osób, które urodziły się pomiędzy 24 lipca, a 2 sierpnia. Roślina ta jest krzewem, który charakteryzuje się czerwonymi owocami, różowymi lub białym kwiatami oraz kłującymi gałązkami. Od wieków znane są lecznicze właściwości dzikiej róży i fakt, że zawiera ona mnóstwo witaminy C. Nasi przodkowie wplatali ją w wianki, a następnie wieszali w swoich domach, wierząc że odsunie to od nich nieszczęście i choroby.

Jaka jest zodiakalna Dzika Róża?

Dzika Róża to osoba bardzo towarzyska, otwarta, kochająca podróże i przygody. Szybko aklimatyzuje się w nowych miejscach i nie ma większych problemów z nawiązywaniem nowych znajomości. Ma w sobie mnóstwo pozytywnej energii, dobrze radzi sobie z problemami, jest inteligentna i spontaniczna.

Dzika Róża zazwyczaj cieszy się sporym powodzeniem u płci przeciwnej, jest modna, ma swój styl i świetny gust. Uwielbia zakupy, wszelkiego rodzaju imprezy kulturalne i wypady na miasto. Czasem co prawda lubi pobyć sama ze sobą, z całą pewnością nie należy jednak do samotników. Jej oczy często są prawdziwym zwierciadłem jej duszy, pokazując jak na tacy wszystkie emocje, które w danym momencie przeżywa.

horoskop kwiatowy

Wadą Dzikiej Róży jest rozrzutność oraz spore przywiązanie do rzeczy materialnych. Bywa ona także wybuchowa i impulsywna. Zazwyczaj nie robi dobrej miny do złej gry, a jeśli ktoś zajdzie jej za skórę, nie odpuszcza dopóki się nie odegra.

Do zalet Dzikiej Róży dopisać możemy natomiast wewnętrzną radość oraz prawdziwość. Po części do końca swojego życia ma w sobie coś z dziecka, które nie przywiązuje uwagi do konwenansów i nie sili się na udawanie kogoś kim nie jest. Dzika Róża to także wulkan namiętności i czułości, który potrafi kochać całym sercem. Jeśli więc Twoja druga połówka to Dzika Róża – masz ogromne szczęście!

  • ADD YOUR COMMENT