Kaczeniec

Horoskop kwiatowy Kaczeniec

Kaczeniec jest kwiatowym znakiem wszystkich osób, które na świat przyszły pomiędzy 11, a 21 maja. Kaczeniec, nazywany także kniecią błotną, najczęściej rośnie na terenach lekko podmokłych, na łąkach, bagnach oraz w niskich partiach gór. Ma charakterystyczne żółte kwiatuszki składające się z pięciu płatków. Jest trujący, instynktownie omija go więc także bydło pasące się na łąkach.

Jaki jest zodiakalny Kaczeniec?

Kaczeniec to realista uzbrojony w sarkastyczne poczucie humoru, inteligencję oraz wiarę w samego siebie. Lubi stawiać sobie różne wyzwania i nie boi się ryzyka. Jednocześnie jest osobą bardzo towarzyską, kocha wszelkiego rodzaju imprezy i trudno utrzymać go dłużej w jednym miejscu.

Kaczeniec ma mnóstwo energii i jest człowiekiem czynu – jeśli już sobie coś zaplanuje, z pewnością prędzej czy później doprowadzi sprawę do końca. Może pochwalić się także doskonałą intuicją, której powinien słuchać podczas podejmowania wszelkich istotnych decyzji. Ważna jest dla niego rodzina, którą kocha całym sercem i nigdy nie pozwoli na to by ktoś w jego obecności wyrządził im jakąś krzywdę.

horoskop kwiatowy

Wadą większości Kaczeńców jest upór oraz przeświadczenie o tym, że ze wszystkim dadzą sobie radę sami. Bardzo rzadko proszą kogokolwiek o pomoc czy podpowiedź – każdy sukces jak i porażkę zawdzięczają więc samym sobie. Lubią luksus, modne gadżety, drogie ubrania i pieniądze.

Do zalet zodiakalnych Kaczeńców dopisać możemy dobre serce, które każe im pomagać słabszym. Nie dają się jednak nadmiernie wykorzystywać i szybko orientują się w sytuacji jeśli padli ofiarą manipulatora czy oszusta. Wobec wrogów są mściwi, jeśli jednak kogoś obdarzą miłością czy przyjaźnią – jest pewne, że zrobią wszystko by osoba ta, była szczęśliwa.

  • ADD YOUR COMMENT