Geranium

Horoskop kwiatowy Geranium

Geranium to kwiatowy znak wszystkich osób, które urodziły się pomiędzy 1, a 10 kwietnia. Roślina ta zwana jest także anginowcem lub anginką. Ma zielone liście oraz drobne, jasnoróżowe kwiaty. Wydziela mocny, przyjemny zapach, który można określić jako cytrynowo-różany. Geranium przypisuje się właściwości lecznicze i uspakajające.

Jaki jest zodiakalny Geranium?

Osoba urodzona pod znakiem Geranium zazwyczaj jest przebojowa i charyzmatyczna. Przez życie idzie z wysoko podniesioną głową i mało co jest w stanie ją złamać. Jej wewnętrzna siła oraz kreatywność pomagają spełniać jej marzenia, a pozytywne nastawienie przysparza przyjaciół. Oczywiście jak każdy, Geranium także miewa gorsze chwile, w których pragnie jedynie by wszyscy się odczepili, jest to jednak rzadkość.

Geranium to zazwyczaj osoba bardzo zadbana i modna. Kocha zakupy, markowe ciuchy i pieniądze. Nie jest jednak typem skąpca – w razie potrzeby, bez najmniejszego problemu dzieli się tym, co ma. Trzeba jednak zaznaczyć, że nie daje się wykorzystywać. Gdy widzi, że ktoś nią manipuluje, bez żalu opuszcza tą osobę, nierzadko dając jej wcześniej popalić.

horoskop kwiatowy

Do wad Geranium należy szybka ocena innych – nierzadko po pięciu minutach znajomości, ma już swoje zdanie na temat danej osoby. W większości przypadków jednak jej negatywny osąd nie jest trafny, o czym przekonuje się jeśli tylko ma ku temu jeszcze sposobność.

Do zalet zodiakalnego Geranium dopisać można szczęście, które nierzadko towarzyszy mu w życiu. Często znajduje się w tym miejscu i czasie, w którym powinien czy poznaje osoby, które w jakiś sposób pomagają mu w ważnych chwilach. Patrząc na niego z boku, można odnieść wrażenie, że jest w czepku urodzony.

  • ADD YOUR COMMENT