Mniszek Lekarski

Horoskop kwiatowy Mniszek Lekarski

Mniszek Lekarski jest kwiatowym znakiem wszystkich osób, które na świat przyszły pomiędzy 3, a 12 grudnia. Roślina ta potocznie nazywana jest także mleczem i znana jest ze swoich charakterystycznych żółtych kwiatów. Według legendy, dawno, dawno temu od Słońca odpadł maluteńki jego kawałek. Gdy spadł na ziemię, roztrzaskał się na tysiące elementów, z których wyrosły mniszki lekarskie. To właśnie Słońcu roślina ta zawdzięcza swój wygląd oraz niesamowite właściwości.

Jaki jest zodiakalny Mniszek Lekarski?

Mniszek Lekarski to osoba odważna, śmiała, towarzyska i uśmiechnięta. Kocha przebywać wśród ludzi i zdecydowanie nie należy do samotników czy domatorów. Przygody, imprezy, zakupy, niespodzianki i podróże to jego żywioł. Co prawda raz na jakiś czas zdarza mu się gorszy dzień, podczas którego marzy tylko o tym by wszyscy dali mu spokój, dzieje się tak jednak bardzo rzadko.

Zodiakalny Mniszek Lekarski jest inteligentny, wygadany i pewny siebie. Często jego słowne puenty czy sarkazmy są zapamiętywane i latami powtarzane z uśmiechem przez bliskich. Mniszek Lekarski to także fan wszelkiego rodzaju nowinek technologicznych, gadżetów i modnych ubrań, na które wydaje o wiele zbyt dużo pieniędzy.

horoskop kwiatowy

Do wad zodiakalnego Mniszka Lekarskiego można zaliczyć ogromną rozrzutność oraz uległość, szczególnie wobec tych, na których mu zależy. Przedstawiciele tego znaku bywają też roztrzepani i często zapominają o przyziemnych obowiązkach, obietnicach czy urodzinach. Nie wynika to jednak z ich złej woli, a jedynie z natłoku spraw, myśli i bodźców, które go na co dzień otaczają.

Do długiej listy zalet Mniszka Lekarskiego dopisać możemy jeszcze czułość, oddanie i wierność w stosunku do jego drugiej połówki. Mniszek kocha kochać i potrzebuje czuć, że sam jest kochany. Inaczej rozpada się na drobniutkie kawałki, staje się osowiały i najzwyczajniej w świecie przestaje być sobą.

  • ADD YOUR COMMENT