Orchidea

Horoskop kwiatowy Orchidea

Orchidea jest kwiatowym znakiem wszystkich osób, które na świat przyszły pomiędzy 3, a 12 listopada. Roślina ta nazywana jest także storczykiem i znana jest ze swoich pięknych, dekoracyjnych kwiatów, które spotkać możemy w niemal wszystkich kolorach. Co ciekawe, każda barwa ma przypisane jakieś znaczenie, zwróćcie więc na to uwagę gdy następnym razem będziecie kupować komuś orchideę w prezencie!

Czerwona orchidea to oznaka miłości i namiętności, biała symbolizuje czystość oraz niewinność, pomarańczowa natomiast przyjaźń i radość. Żółta orchidea wiąże się z nowym początkiem, będzie więc świetnym prezentem na parapetówkę czy chrzciny. Zielone storczyki symbolizują zdrowie, różowe kobiecość oraz piękno, a fioletowe podziw i szacunek.

Jaka jest zodiakalna Orchidea?

Orchidea to osoba bardzo rodzinna, wesoła, energiczna i ciekawa świata. Szybko zjednuje sobie ludzi, a jej pozytywne nastawienie bywa wręcz zaraźliwe. Do życia podchodzi na luzie, nie spina się specjalnie by mieć jak najwięcej i dużo zarabiać. Od rzeczy materialnych, ważniejsze są dla niej bowiem dobre kontakty z bliskimi, samorealizacja oraz chwile, które potem będzie mogła wspominać z uśmiechem.

Zodiakalna Orchidea potrafi wiele poświęcić dla ludzi, na których jej zależy. Jeśli kocha, to już na zawsze, podobnie gdy obdarzy kogoś przyjaźnią i zaufaniem, będzie się starała ze wszystkich sił by ta relacja przetrwała wszelkie przeciwności.

horoskop kwiatowy

Wadą większości Orchidei jest ogromny upór, który sprawia, że ciężko przekonać je do zmiany decyzji. Mimo, że same są bardzo pomocne, rzadko dzielą się z innymi swoimi problemami czy proszą o wsparcie. Mimo wszystko, osoba która dobrze zna Orchideę szybko zauważy, że coś jest z nią nie tak, ponieważ osoby te nie potrafią udawać.

Do długiej listy zalet zodiakalnych Orchidei dopisać możemy natomiast empatię, która każe im pomagać i angażować się w różne akcje charytatywne. Mają także świetne podejście do dzieci, prawdopodobnie dlatego, że sami praktycznie do końca życia mają coś z dziecka – zachowują bowiem entuzjazm, umiejętność cieszenia się małymi rzeczami oraz dobre serce.

  • ADD YOUR COMMENT