Kamelia

Horoskop kwiatowy Kamelia

Kamelia jest kwiatowym znakiem wszystkich osób, które na świat przyszły pomiędzy 4, a 13 października. Roślina ta znana jest ze swoich pięknych, dużych kwiatów, których zabarwienie najczęściej jest białe, różowe lub czerwone. Tym, co wyróżnia kamelię na tle innych roślin, jest to, że kwitnie ona zimą, a niektóre odmiany, typu Winter’s Dream czy Polar Ice wytrzymują temperatury do minus 10 stopni Celsjusza. Ciekawostką jest także to, że niektóre odmiany kamelii hoduje się głównie dla nasion, z których to pozyskuje się wysokiej jakości olej.

Jaka jest zodiakalna Kamelia?

Kamelia to osoba bardzo energiczna i pracowita. Czasem patrząc na nią z boku można ze zdumieniem zadawać sobie pytanie, z której strony ma zasobnik baterii. Działanie jest bowiem jej głównym motorem napędowym, a dzięki wypełnionemu po brzegi planowi dnia – Kamelia jest po prostu lepiej zorganizowana.

Zodiakalna Kamelia to także osoba pełna wdzięku oraz uroku osobistego. Lubi przebywać wśród ludzi i kocha gdy na około niej coś się dzieje. Nie stroni od dalekich podróży, zakupów, imprez czy oddawania się jakimś przyjemnościom. Mimo swojego zapału do pracy, Kamelia zawsze znajdzie bowiem czas na to, by zadbać o siebie oraz własne dobre samopoczucie.

horoskop kwiatowy

Do wad Kamelii zaliczyć możemy rozrzutność, upór, zostawianie wielu spraw na ostatni moment oraz życie w biegu. To wszystko może kumulować stres oraz negatywnie wpływać na stan zdrowia. Kamelie powinny pamiętać więc o odpoczynku oraz zrozumieć, że nie ma ludzi niezastąpionych.

Do długiej listy zalet zodiakalnych Kamelii, z pewnością dopisać można natomiast ogromne poczucie humoru, inteligencję i ponadprzeciętne zdolności interpersonalne. Ludzie Ci lubią inwestować w siebie, są samoświadomi i potrafią pracować nad swoimi wadami. To także twardo stąpający po ziemi realiści, którzy bez większych problemów spełniają marzenia, także te, które według otaczających ich ludzi były nie do zrealizowania.

  • ADD YOUR COMMENT