Lilia Wodna

Horoskop kwiatowy Lilia Wodna

Lilia Wodna jest kwiatowym znakiem wszystkich osób, które na świat przyszły pomiędzy 2, a 12 lipca. Lilia wodna bywa nazywana także grzybieniem białym i charakteryzuje się zielonymi liśćmi oraz białymi kwiatami, które otwierają się podczas dnia. Z lilią wodną wiąże legenda, mówiąca o tym, że wyrosła ona z ciała nimfy wodnej, która zmarła z niespełnionej miłości do Heraklesa.

Jaka jest zodiakalna Lilia Wodna?

Lilia Wodna z pozoru może wydawać się delikatna, tak naprawdę jest to jednak osoba bardzo silna psychicznie, inteligentna, zaradna i potrafiąca stawiać czoła problemom. Dba zarówno o bliskich jak i o siebie, dąży do samospełnienia, jednocześnie nie odmawiając sobie w życiu przyjemności. Często ma bardzo oryginalne zainteresowania czy hobby.

Lilia Wodna to osoba, wobec której nie przechodzi się obojętnie. Już na pierwszy rzut oka, widać w niej bowiem pozytywną energię, szczerość oraz dobroć. Kocha podróże, imprezy, spotkania z przyjaciółmi i wyzwania. Nie przywiązuje się do rzeczy materialnych, zamiast tego kolekcjonuje dobre relacje z innymi, nowe umiejętności oraz piękne wspomnienia.

horoskop kwiatowy

Do wad Lilii Wodnej zaliczyć można niezdecydowanie, które często utrudnia jej życie. Mając przed sobą jakiś duży lub ważny wybór lubi poradzić się kogoś bliskiego. Lilie Wodne to także osoby mało konsekwentne, które rzadko doprowadzają do końca swoje plany czy projekty.

Bezsprzeczną zaletą Lilii Wodnej jest natomiast jej dobre serce, które widać szczególnie wobec niesprawiedliwości czy cierpienia słabszych, w tym zwierzaków. Lilia Wodna to także mistrz stylu, który zawsze świetnie wygląda, a jej mieszkanie przypomina aranżację luksusowego sklepu meblowego.

  • ADD YOUR COMMENT