Lilia

Horoskop kwiatowy Lilia

Lilia jest kwiatowym znakiem wszystkich osób, które na świat przyszły pomiędzy 11, a 20 marca. Lilia jest kwiatem wyjątkowo pięknym i pachnącym, a jednocześnie delikatnym. W starożytności przypisywano ją bogini Herze, natomiast religia chrześcijańska od wieków kojarzy lilię z czystością oraz niewinnością. Do dziś niektórzy wierzą, że lilie w domu zapewniają zgodę i dobrobyt. Jeśli natomiast szukasz miłości, postaw doniczkę z liliami w południowo-zachodniej części domu – to pomoże przyciągnąć uczucie.

Jaka jest zodiakalna Lilia?

Osoba urodzona pod znakiem Lilii z pozoru może wydawać się delikatna i wrażliwa, tak naprawdę jednak ma w sobie więcej siły niż ktokolwiek mógłby sądzić. Świetnie radzi sobie z problemami, a w obliczu porażek szybko się podnosi i wyciągając lekcję na przyszłość, staje się mocniejsza. Bez względu na wiek, ma w sobie także pewnego rodzaju dojrzałość.

Lilie to także świetni obserwatorzy i miłośnicy wszelkich zagadek, gier i wyzwań. Lubią sprawdzać samych siebie i przesuwać swoje granice. Potrafią podejmować ryzyko jednak nigdy nie stawiają wszystkiego na jedną kartę gdy chodzi o coś, na czym im bardzo zależy. Mają nosa do interesów i szczęście w inwestycjach.

horoskop kwiatowy

Zodiakalna Lilia nie jest jednak osobą zbyt towarzyską. Ma swoje grono przyjaciół i lubi spędzać z nimi czas jednak poznawanie nowych ludzi przychodzi jej z trudem. Świetnie czuje się w swoim towarzystwie i często jest tak, że zupełnie nie ma potrzeby gdzieś wychodzić czy z kimś się umawiać. Uwidacznia się to z biegiem lat.

Ogromną zaletą Lilii jest natomiast umiejętność rozporządzania swoim czasem – ona zawsze znajdzie czas na jakieś swoje przyjemności czy pasje. Zazwyczaj ma też świetne podejście do zwierząt i doskonale gotuje. Potrafi też oszczędzać, co w dzisiejszych czasach jest nie lada sztuką!

  • ADD YOUR COMMENT