Jaskółka

Horoskop ptasi Jaskółka

Jaskółka jest ptasim znakiem każdej osoby, która na świat przyszła pomiędzy 20 lutego, a 14 kwietnia. Ptak ten, nazywany także dymówką, jest niewielki i zalicza się do ptaków wędrownych. Jego głowa, skrzydła i ogon są czarno-niebieskie, a brzuszek kremowy. Charakteryzują go także czerwone plamki na czole i podgardlu. Już w starożytności Jaskółki utożsamiane były z nadejściem wiosny, a także ze zmartwychwstaniem, nadzieją oraz nowym życiem. Podobne znaczenie mają dla nas dziś.

Jaka jest zodiakalna Jaskółka?

Jaskółki to zazwyczaj osoby towarzyskie, otwarte i wesołe. Potrafią cieszyć się tym, co mają, żyją w swoim tempie i nie gonią ślepo za modą, pieniędzmi czy tym, by być lepszym niż reszta otaczających ich ludzi. Tym, czego pragną jest natomiast samorealizacja, dobre relacje z bliskimi, życie w zgodzie z samym sobą oraz piękne wspomnienia.

Osoby urodzone w czasie Jaskółki, to spontaniczni realiści, wierzący w naukę oraz to, co sami sprawdzą. Nauka nowych rzeczy przychodzi im szybko i nie sprawia większego problemu. Warto zauważyć, że mają oni w większości ogromny talent do nauki języków, co może bardzo przydać się na ich zawodowej drodze. Jaskółki to także wrażliwe dusze, które nie potrafiłyby żyć bez muzyki, dobrej literatury czy kina.

horoskop ptasi

Zodiakalne Jaskółki nie lubią gdy ktoś w jakikolwiek sposób pozbawia je niezależności oraz wolności. Ciężko przychodzi im więc branie na siebie odpowiedzialności, która już na pierwszy rzut oka wiąże się dla nich z jakimiś ograniczeniami. Osoby urodzone pod tym znakiem mają też tendencję do zbyt szybkiego oceniania innych i z całą pewnością nie należą do ludzi cierpliwych.

Mimo wszystko, zodiakalne Jaskółki to ludzie o złotym sercu, którzy mają w sobie ogromne pokłady miłości, dobroci oraz współczucia. Kochają zwierzęta, doceniają sztukę, potrafią działać bezinteresownie, są tolerancyjni i uczciwi. Ciężko wyprowadzić ich z równowagi czy sprowokować. Nie tolerują przemocy u innych i sami nigdy jej nie stosują.

  • ADD YOUR COMMENT