Orzeł

Horoskop ptasi Orzeł

Orzeł jest ptasim znakiem wszystkich osób, które na świat przyszły pomiędzy 21 grudnia, a 6 stycznia. Ten drapieżny ptak znany jest ze swoich pokaźnych rozmiarów, zakrzywionego dzioba, szybkości oraz majestatyczności. Według legendy, Lech przemierzając polskie ziemie, napotkał wielkie drzewo, na którym znajdowało się gniazdo, a w nim przepiękny orzeł wraz z trzema pisklętami. W pewnym momencie ptak rozłożył skrzydła, a widok ten tak zachwycił Lecha, że postanowił właśnie tu założyć swoją osadę. Umieścił orła w swoim herbie, a miasto nazwał Gniezdnem, którego nazwę później przekształcono na Gniezno.

Jaki jest zodiakalny Orzeł?

Osoby urodzone jako zodiakalne Orły najczęściej są pewne siebie, towarzyskie, wesołe i przebojowe. Ich ciekawy charakter i otwartość sprawiają, że ludzie wręcz do nich lgną, co zupełnie im nie przeszkadza ponieważ lubią być w centrum uwagi. Dodatkowo Orły to osoby nastawione na działanie. Nie lubią bezczynności, a nuda to ich największy wróg.

Orzeł ma poczucie humoru, uwielbia się śmiać, bawić i podróżować. Bez względu na wiek ma w sobie ogrom pozytywnej energii, która pozwala mu spełniać marzenia i żyć pełnią życia. Dodatkowo jest to osoba odpowiedzialna i bardzo pracowita. Wierzy w siebie, a problemy nie są w stanie jej załamać.

horoskop ptasi

Do wad Orłów można zaliczyć ogromny upór, który często sprawia, że nie słuchają one rad innych. Trudno im przyznać się do błędu, nawet jeśli w końcu zrozumieli, że go popełnili. To także ludzie, którzy żyją bardzo konsumpcyjnie i nie potrafią oszczędzać. Lubią oceniać innych, jednak bardzo denerwują się gdy ktoś ocenia ich samych.

Zaletami Orłów jest natomiast zdolność szybkiej oceny sytuacji. Nawet w stresie, potrafią oni podjąć dobrą decyzję, nie dając się ponieść emocjom. Są to też osoby bardzo zadbane, odznaczające się naturalną urodą i oryginalnym stylem. Zazwyczaj mają też hipnotyzujące oczy, które są zwierciadłem ich duszy.

  • ADD YOUR COMMENT