Łabędź

Horoskop ptasi Łabędź

Łabędź jest ptasim znakiem wszystkich osób, które na świat przyszły pomiędzy 24 sierpnia, a 1 września. Ptak ten znany jest ze swojego jasnego umaszczenia, pięknej, długiej szyi oraz przebywania w okolicy zbiorników wodnych. Symbolizuje piękno, dostojność i wdzięk, a także samotność. W starożytności, ludzie wierzyli, że niektórzy bogowie przyjmują postać łabędzi – przykładem może być tu Zeus, który przemienił się w łabędzia by uwieść Ledę. Znany jest także motyw łabędziego śpiewu, który zwiastuje śmierć.

Jaki jest zodiakalny Łabędź?

Osoby urodzone jako zodiakalne Łabędzie lubią ryzyko, są spontaniczne, odważne, energiczne i wesołe. Czasem można odnieść wrażenie, że w zasadzie nie ma takiego wyzwania, którego by nie podjęły. Dodatkowo szybko się uczą, momentalnie aklimatyzują się w nowych miejscach i szybko nawiązują nowe znajomości.

Łabędziom nierzadko w życiu towarzyszy szczęście – patrząc na nie z boku można odnieść więc wrażenie, że w swój sukces muszą włożyć mniej wysiłku niż inni. Jest to jednak tylko część prawdy, ponieważ są to ludzie, którzy wytrwale dążą do celu, potrafią wykorzystać nadarzające się okazje i mają bardzo dobrą intuicję. W obliczu problemów, nie poddają się – walcząc do końca o spełnienie marzeń.

horoskop ptasi

Do wad Łabędzi można zaliczyć lekkomyślność i skłonność do brawury. Czasem zdarza im się także oceniać innych i patrzeć na nich z góry. Są to także osoby rozrzutne i mające skłonność do nałogów. Często zapominają o swoim zdrowiu, a tempo ich życia jest wprost zawrotne.

Mimo to, Łabędzie to wspaniali, oryginalni i dobrzy ludzie. Potrafią kochać całym sercem i nigdy nie opuszczą przyjaciela w potrzebie. Żyją pełnią życia, nie marnując go na bezproduktywne leżenie na kanapie. Są też przykładem na to, że nie ma rzeczy niemożliwych, a ograniczenia istnieją jedynie w naszych głowach i bardzo łatwo je pokonać.

  • ADD YOUR COMMENT