Paw

Horoskop ptasi Paw

Paw jest ptasim znakiem wszystkich osób, które na świat przyszły pomiędzy 15 października, a 22 listopada. Ptak ten pochodzi z rodziny krukowatych i wyróżnia się ogromnym, kolorowym ogonem. Kojarzy się z elegancją, dumą oraz pięknem. W części kultur mówi się o nim, że ma na ogonie setki oczu, jeszcze innym jego upierzenie kojarzy się z rozgwieżdżonym niebem. W starożytnym Rzymie pawie utożsamiano z żoną Jowisza – Junoną, w Grecji natomiast z bogiem pól i lasów – Panem.

Jaki jest zodiakalny Paw?

Osoba urodzona pod znakiem Pawia najczęściej jest samoświadoma, co objawia się tym, że zawsze wie jak daleko może się posunąć. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego na co ją stać, zna też swoje wady i zalety. Jeśli widzi, że coś ją przerasta, nie wchodzi w to po prostu ponieważ woli „czuć grunt pod nogami”, a zbędne ryzyko nie jest w jej stylu.

Jednocześnie Pawie są bardzo inteligentne, ciekawe świata i mają wiedzę na wiele tematów. To też ludzie weseli, potrafiący się bawić i kochający podróże. Stawiają na niewielkie ale zaufane grono przyjaciół, z którymi chętnie spędzają wolne chwile. Zodiakalne Pawie to zazwyczaj również świetni kucharze, którzy lubią łączyć smaki i eksperymentować.

horoskop ptasi

Do wad Pawia zaliczyć możemy natomiast zamiłowanie do leniuchowania, rozrzutność oraz skłonność do nałogów. Osoby te miewają także problem z nawiązywaniem nowych znajomości. Nie są skłonne do dzielenia się problemami, a wszelkie zwierzenia trzeba z nich wyciągać niemalże na siłę.

Większość zodiakalnych Pawi to osoby ekstremalnie urocze i mające „to coś” w swoich oczach. Nie lubią się kłócić, są z natury spokojne i ugodowe. Szybko uczą się nowych rzeczy i najczęściej nie mają żadnego problemu z technologicznymi nowinkami. Pawie to także osoby bardzo oddane rodzinie, kochające i czułe. Mają doskonałe podejście do dzieci oraz do zwierzaków. Potrafią nieść bezinteresowną pomoc, a pieniądze nie są w ich życiu priorytetem.

  • ADD YOUR COMMENT