Szpak

Horoskop ptasi Szpak

Szpak jest ptasim znakiem wszystkich osób, które na świat przyszły pomiędzy 23 listopada, a 20 grudnia. Ptak ten mierzy około 20 centymetrów długości i najczęściej ma ciemne upierzenie. Znany jest z pięknego śpiewu oraz… z podjadania czereśni. Ciekawostką jest fakt, że podczas budowy gniazd, szpaki znoszą do nich pędy aseptycznych ziół, które zmniejszają śmiertelność wśród piskląt.

Jaki jest zodiakalny Szpak?

Zodiakalne Szpaki to osoby towarzyskie, spontaniczne, wesołe i energiczne. Nie boją się ryzykować, a działanie to ich motor napędowy. Mają bardzo oryginalne charaktery, co nieraz wiąże się także z niesztampowym wyglądem. Tatuaże, piercing, niecodzienne ubrania czy fryzury to dla Szpaków nic nadzwyczajnego. Osoby te nie lubią bowiem wpasowywać się w szary tłum ani pod względem myślenia, ani wyglądu.

Dodatkowo zodiakalne Szpaki są bardzo inteligentne, lubią odkrywać to, co nieznane, podróżować i poszerzać swoje horyzonty. Szybko się uczą, są spostrzegawcze i wygadane. Lubią grać pierwsze skrzypce, a nawiązywanie nowych znajomości przychodzi im z ogromną łatwością. Chętnie udzielają innym rad, choć same rzadko o nie proszą.

horoskop ptasi

Do wad Szpaków zaliczyć można zmienność nastrojów. Potrafią one w jednej chwili być zadowolone i podekscytowane, by zaraz się znudzić czy zdenerwować. Ludzie spod tego znaku miewają także skłonność do nałogów i są rozrzutni. Często nie kończą tego, co zaplanowali z względu na napotkane trudności, znudzenie lub rozpoczęcie nowego projektu.

Zodiakalne Szpaki to jednak ludzie o bardzo dobrych sercach, szczerzy, wrażliwi i ceniący przyjaźń. Nie lubią zawodzić tych, na których im zależy, a jeśli im się już to zdarzy, bardzo to wewnętrznie przeżywają. W życiu towarzyszy im szczęście, które w połączeniu z ich odwagą oraz kreatywnością pomaga im spełniać marzenia.

  • ADD YOUR COMMENT