Rydwan

Rydwan tarot

Jest to karta tarota należąca do Wielkich Arkanów. Oznaczona jest numerem VII (siedem).

rydwan tarot

tarot na dziś

Znaczenie karty Rydwan

Siódma karta w talii tarot ukazuje przed nami obraz Rydwanu ciągnącego przez dwa konie lub sfinksy. W pojeździe znajduje się mężczyzna, niekiedy z koroną na głowie. Zdarzają się talie, w których to w Rydwanie zobaczyć możemy kobietę lub mężczyznę w towarzystwie kobiety. Szczególną uwagę jednak powinniśmy skupić na zwierzętach, które wyraźnie próbują biec w przeciwne strony. Rydwan symbolizuje zwycięstwo, sukces, ciężką prace, kontrole, a także umiejętność pokonywania przeszkód. To właśnie dzięki motywacji i ambicji uda nam się wyjść cało z każdej sytuacji i zdobyć to czego pragniemy.

Rydwan kierować będzie nas w stronę poszukiwania równowagi między sercem, a rozumem. Być może pewne sprawy będą zmuszały nas do ukrywania swoich prawdziwych intencji, co po czasie nam się nie spodoba. Będziemy mieć silną potrzebę udowodnienia własnych racji i przekonań. Jeśli karta Rydwanu była odwrócona wskazywać będzie na brak samokontroli i bezsilność. Zostaniemy zmuszeni do czegoś przez pewne sytuacje lub ludzi. Karta będzie namawiać nas do próby objęcia ponownej kontroli nad rzeczywistością.

Karta Rydwan w odniesieniu do miłości

Tylko długie i szczere rozmowy pozwolą wam na udany związek. Nie dzieje się najlepiej, ale Rydwan mówi jak to naprawić. Staraj się zrozumieć partnera, przekaż mu swoje obawy i wysłuchaj jego. Negocjujcie warunki i dojdzie do porozumienia. Czasem dobrze jest dopytać o rady kolejną kartę. Uważajcie również by nie zaangażować się w jakiś związek zbyt szybko lub nie ciągnąc jakieś relacji ze względu na przywiązanie, czy przymus drugiej strony.

A co gdy karta jest odwrócona? W miłości Rydwan odradza nam pośpiech. Jeśli jesteś singlem będziesz miał okazje do poznania kogoś, nie wskakuj jednak od razu na głęboką wodę. Staraj się jak najlepiej poznać tą drugą osobę i wybadać jej środowisko. Zamiast od razu zacząć spędzanie wieczorów na wspólnym oglądaniu filmów przechodź powoli z etapu na etap – randkuj!  W związkach pośpiech nie będzie równie dobrym rozwiązaniem. Nie naciskaj na drugą osobę, nie każdy jest gotowy na to samo w tym samym czasie. Zastanów się, czy to jest koniecznie i czy naprawdę nie wytrzymasz dłużej? Warto również będzie przemyśleć pewne kwestie z partnerem i ustalić wspólne granice, których każde z was będzie się trzymać.

Karta Rydwan w odniesieniu do pracy i finansów

W pracy jest dobrze. Nawet jeśli w ostatnim czasie zmagałeś się z negatywną opinią twoich bliskich, szefa lub współpracowników idź dalej do przodu. Rydwan mówi nam o ciężkiej pracy i zostawaniu przy swoich racjach, które pomogą nam osiągnąć sukces. Nie dawaj sobie wejść na głowę i nie pozwól by czyjeś zdanie lub zachowanie wpłynęło na twoje ambicje. Rydwan jako pojazd wskazywać również może na podróże służbowe.

W kwestiach finansowych zaś spodziewać się możemy dużej poprawy. Jednak wciąż powinniśmy mieć na uwadze konieczności, a dopiero później myśleć o przyjemnościach. Odwrócona karta podpowiada nam, aby dobrze przejrzeć wszystkie dokumenty związane z planowaną inwestycją. Zachowaj spokój i nie śpiesz się z zawieraniem nowych transakcji, których nie przemyślałeś do końca.

Karta Rydwan w odniesieniu do zdrowia

Rydwan wskazuje na dobre samopoczucie wśród zdrowych, chorym zaś obiecuje poprawę. Dobrze jednak jest wziąć pod uwagę, że droga do wyzdrowienia może nie być krótka. Zwróć również uwagę na swoją dietę. Karta wskazuje często na problemy żołądkowe. A także daje znak, że wart pomyśleć o wprowadzeniu częstszej aktywności fizycznej do naszego codziennego planu dnia.

  • ADD YOUR COMMENT