Wodnik Wół

Wodnik Wół, czyli „Wiem” i „Chronię”

Jest to jeden z najbardziej przyjacielskich i towarzyskich Wołów. Ma ogromne poczucie humoru, jest aktywny, inteligentny i pełen pasji. Nawet jeśli dopadnie go zły humor, najczęściej nie trwa dłużej niż kilka kwadransów. Śmieje się głośno i szczerze, dużo mówi, potrafi przykuć uwagę rozmówcy na kilka godzin i kocha przygody. Bywa, że przez swoją ciekawość wpada w kłopoty.

Wodnik, który urodził się w roku Wołu jest też bardzo pracowity i odpowiedzialny. Jeśli ma coś do zrobienia, woli załatwić to od razu i najlepiej za jednym razem, by potem mieć spokój. Bywa więc, że pracuje nad czymś w pocie czoła póki nie zastanie go noc. Śpi jednak spokojniej gdy wie, że nie zawiódł.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Wodnik Wół lubi ludzi i w nich wierzy. Przez swoją ufność, nieraz musi mierzyć się z ogromnymi rozczarowaniami, które tak naprawdę niewiele go uczą. Zawsze znajdzie bowiem w głowie wytłumaczenie dla tego, że ktoś źle go potraktował. „Może był w trudnej sytuacji?” „A może to ja zrobiłem coś nie tak?”, „To na pewno zwykłe nieporozumienie” i tak w kółko. Wodnik Wół ma złote serce i chyba nic ani nikt tego już nie zmieni!

Miłość: Jest to człowiek, który potrzebuje wielu bodźców by się nie nudzić. Dobrze więc by miał partnera energicznego, temperamentnego i potrafiącego go od czasu do czasu zaskoczyć. Z pewnością nie będzie szczęśliwy spędzając każdy weekend na kanapie przed telewizorem. Nie należy też do romantyków, którzy by zostawiali czułe liściki i gruchali do ucha o miłości. Oczywiście potrafi pokazać, że kocha jednak na swój, indywidualny sposób.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Baranem, Bliźniakiem, Wagą i Strzelcem z roku Węża i Koguta. Szczęście da Ci też Wodnik Królik i Strzelec Świnia

Unikaj: Skorpionów Smoków, Skorpionów Kóz, Skorpionów Małp, Byków Tygrysów, Byków Koni i Lwów Tygrysów

Znane Wodniki Woły: Piotr Polk, Joanna Senyszyn, Olga Tokarczuk

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x