Baran Wół

Baran Wół, czyli „Jestem” i „Chronię”

Urodzony w roku Wołu Baran to zwycięzca i człowiek sukcesu. Jest  pracowity, uczciwy, solidny, dokładny i godny zaufania. Mimo to, czasem brak mu ogłady i wyczucia w stosunku do innych ludzi. Jeśli ma zły dzień, to nie ma takiej opcji, żeby wszyscy na około tego nie zauważyli i żeby przy okazji komuś się nie dostało.

Czasem Baran Wół nie potrafi dostosować się do świata. Ciężko mu znaleźć swoje miejsce i zdecydować czym powinien się zająć. Myśli sobie – „tak wiele opcji, a tak niewiele czasu”. Chciałby być najlepszy i odnieść jakiś sukces, jednak czy właśnie ta branża jest tą najbardziej opłacalną? A co będzie za dziesięć lat? Może jednak się wstrzymać? Te pytania nie dają mu spokoju i ciągle brzmią w jego głowie.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Baran Wół miewa swoje humorki, generalnie jednak jest osobą, w której towarzystwie miło się przebywa. Jest inteligentny, zabawny i zazwyczaj ma jakieś pasje, o których mógłby rozprawiać godzinami. Trzeba jednak pamiętać, że Baran Wół potrzebuje sporo czasu by przed kimś się otworzyć, a na początkowych etapach znajomości raczej obserwuje. Później staje się jednak doskonałym przyjacielem – pomocnym, troskliwym, oddanym i lojalnym.

Miłość: Zakochany Baran Wół jest wierny, a flirty na boku czy zdrady, kompletnie nie są w jego guście. Kocha miłością szczerą i prostą, nie kombinuje specjalnie z wyznaniami i rzadko bywa romantyczny. Zamiast mówić o miłości, pokazuje ją za pomocą swojej troskliwości, wyrozumiałości i lojalności. Druga połówka może liczyć na niego w każdej sytuacji i obdarzyć go całkowitym zaufaniem.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Lwem Kogutem, Szczurem Małpą, Bliźniakiem Wężem i Panną Świnią.

Unikaj: Panny Tygrysa, Wagi Królika i Ryby Kozy

Znane Barany Woły: Adrien Brody, Charlie Chaplin, Agnieszka Dygant, Łukasz Fabiański, Robert Janowski,  Eddie Murphy, Włodzimierz Szaranowicz

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x