9 sierpnia 2021

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 9 sierpnia 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Horoskop na dziś

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj        na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Dziś warto pomyśleć nad wyruszeniem w podróż. Najlepiej, jeśli nie będzie ona świetnie zaplanowana. Postaw raczej na spontaniczne działanie. Koniecznie weź ze sobą kompanów, którzy lubią tego typu przygody. Najlepiej w tej roli sprawdzą się inne osoby spod znaku Barana, zwłaszcza płci żeńskiej.

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Byku! Dzisiaj będziesz niezwykle opiekuńczy. Odczujesz silną potrzebę pomocy potrzebującym osobom lub zwierzętom w Twoim otoczeniu, a także potrzebę obdarzenia troską i ciepłem tych, którzy są Ci po prostu bliscy. Możliwe też, że będziesz bardziej, niż na co dzień wylewny w swoich uczuciach.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Tego dnia możesz mieć skłonność do zamartwiania się na zapas. Niestety, nie będzie Ci obce także wyolbrzymianie niektórych problemów. Pamiętaj wówczas, że istnieje wiele sposobów na poprawę humoru. Jeśli jednak nie zadziałają i taki nastrój będzie towarzyszył Ci często, poszukaj pomocy u psychologa.

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Drogi Raku! Dzisiaj będziesz nieco tajemniczy. W Twojej głowie snuć się może wiele mrocznych historii oraz wersji wydarzeń. Jednak nie uciekaj przed nimi, gdyż czasami każdy miewa takie momenty. Mimo to, w wolnej chwili, warto głębiej zastanowić się nad tym, co zajmuje Twoje myśli oraz czas.

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Tego dnia powinieneś uważać na to, co mówisz. Bowiem niektóre z wypowiedzianych przez Ciebie słów mogą przynieść Ci niekorzyść, a osobom, do których je skierujesz, sprawić przykrość. Być może warto podjąć się pracy nad swoją impulsywnością oraz mówieniem bez zastanowienia tego, co myślisz?

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Tego dnia możesz zmagać się z szeroko pojętym zniecierpliwieniem. Będzie ono objawiać się w różnych sytuacjach zarówno u Ciebie, jak i u osób w Twoim otoczeniu. Niestety, nie ma na to rady -taki dzień. Musicie więc to przeczekać, a jutro w tej kwestii z pewnością będzie już znacznie lepiej. Powodzenia!

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Wago! Dziś uważaj na wścibskie osoby w swoim otoczeniu. Nie pozwól im za bardzo wtrącać się w Twoje sprawy, gdyż jedyne, co przyniosą, to zbędne, męczące oraz niewiele warte gadanie. Jeżeli będziesz potrzebowała rady, udaj się do zaufanych osób, którym naprawdę zależy na Twoim szczęściu!

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Dzisiaj warto odmówić sobie wszelkiego pośpiechu i pozwolić sobie na nieco więcej swobody. Dzięki temu być może dostrzeżesz coś, co z powodu ciągłej gonitwy dotychczas umykało Twojej uwadze. Postaraj się także mieć pod kontrolą kondycję swoich jelit, gdyż ich stan jest często niesłusznie lekceważony.

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Tego dnia możesz poczuć się nieco znudzony codziennymi sprawami i odczujesz, że do Twojego życia zaczęła wkradać się rutyna. Nie lekceważ tego i podejmij odpowiednie kroki, żeby to zmienić. Być może dobrym krokiem będzie zmiana miejsca zamieszkania, pracy lub towarzystwa, w jakim się obracasz?

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Dziś możesz mieć pewne trudności z dokończeniem rozpoczętych wcześniej spraw oraz punktualnością. Spowodowane to będzie wieloma czynnikami, ale przede wszystkim tym, że ostatnimi czasy zbyt dużo bierzesz sobie na głowę. Dla własnego dobra uważaj dziś na zodiakalne Raki!

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Wodniku! Dzisiaj możesz być nieco osłabiony. Dlatego też lepiej unikaj zbytniego wysiłku, nie podejmuj się wyczerpujących zadań oraz unikaj ekspozycji na niskie temperatury, gdyż Twoja odporność także może nie być w najlepszej kondycji. Warto profilaktycznie sięgnąć po witaminę C oraz ząbek czosnku.

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Droga Rybo! Czeka Cię dzień, w którym możesz otrzymać nieco zaskakującą propozycję. Jednak niezależnie od tego, jakie emocje ona w Tobie wzbudzi, pamiętaj, by dobrze przemyśleć to, co zamierzasz zrobić. Pośpiech nie zwiastuje Ci bowiem niczego dobrego, a już zwłaszcza dzisiaj.

<— z wczoraj        na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT