Horoskop dzienny 12 grudnia 2020

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 12 grudnia 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Horoskop na dziś

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj        na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Dziś pomyśl o swoich snach i uważaj, bo… część z nich może się spełnić. Pamiętaj, że na wiele rzeczy, które się dziś wydarzą masz wpływ! Sprzymierzeńcami będą dziś Wodnik i Lew – korzystaj, więc z ich rad, ponieważ mogą okazać się cenne.

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Byku, dziś pomyśl o tym jak wygląda Twoja dieta. Sam zdecyduj czy sprzyja Twojemu dobremu samopoczuciu, kondycji i wyglądowi. Z przepowiedni gwiazd wynika, że lubisz ziemniaki! Staraj się więc je spożywać bez towarzystwa dużych ilości tłuszczu. Miłego dnia!

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Jeśli jesteś singlem to czas planowania randek. Jeśli jesteś już zakochany – dziś uważaj na to co robisz. Wielu rzeczy mogłeś do tej pory nie zauważyć i ślepo podążą za swoimi celami. W związku wasze cele powinny być spójne. Znajdźcie czas na szczerą rozmowę.

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Raku, pomyśl dziś o kilku przedmiotach w swoim mieszkaniu, które możesz zmienić by nadać inny charakter wnętrzu. To również dobry dzień na pozbycie się tego, czego od dawna nie używasz. Na pewno masz mnóstwo takich rzeczy w swoim mieszkaniu. Do dzieła!

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Drogi Lwie, dziś nie ulegaj zbędnym emocjom. Ktoś może chcieć zaszkodzić Twojemu związkowi. Oboje musicie pamiętać, że Wasza miłość przetrwa wiele, jeśli będziecie sobie ufać. Lew singiel niech będzie dziś ostrożny w relacjach damsko-męskich.

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Gwiazdy głoszą, że jesteś jednym z niewielu znaków zodiaku, które powinny bardzo dbać o zdrowie. Dziś w kuchni postaw na dania wegetariańskie. Zainspiruj się głównie kolorowymi daniami warzywnymi. Wieczorem porozmawiaj z bliskimi 🙂

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Droga Wago, to dzień bliskości. Sama wybierz na ile możesz sobie pozwolić. Być może okażesz bliskość ukochanej osobie, komuś z rodziny a może przyjmiesz do swojego domu nowe zwierzątko?

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Drogi Skorpionie, jeśli znalazłeś już swoją drugą połówkę i od dawna myślisz o ślubie – to dobry dzień, by zacząć realizować te plany! Skorpion będący z związku małżeńskim, niech nadal pielęgnuje to uczucie. Singiel może dziś poważnie pomyśleć o związku.

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Dziś spędź dzień na łonie natury. Jeśli za oknem śnieg – zorganizuj kulig, zabierz rodzinę na łyżwy, bądź narty. Jeśli pogoda nie jest urokliwa, nie rezygnujcie z pobytu na świeżym powietrzu. Ubierzcie się odpowiednio i idźcie na długi spacer. Ten dzień sprzyja też rozmowom 🙂

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Drogi Koziorożcu, dziś nie bój się marzyć o wielkiej miłości. To idealny dzień, by poświęcić czas na chwilę refleksji w domowym zaciszu. Uważaj, bo dziś marzenia mogą mieć moc sprawczą 🙂 Koziorożce będące w związku niech spędzą wspólny dzień organizując domowe SPA. Wspaniałego dnia!

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Wodniku, dziś zapomnij o kalorycznych potrawach. Pączki, faworki czy czekoladki odejdą dziś w niepamięć, ponieważ Twojemu organizmowi należy się oczyszczenie. Panna i Baran okażą się dziś Twoimi sprzymierzeńcami.

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Droga Rybo, jeśli do tej pory nie skusiłaś się na kuchnię egzotyczną i nietuzinkowe potrawy –  zrób to właśnie dziś. Nowa dieta może wpłynąć pozytywnie na twoje zdrowie, przede wszystkim na wygląd i samopoczucie. Dziś zaufaj Bliźniętom.

<— z wczoraj        na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT