Horoskop dzienny 26 grudnia 2020

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 26 grudnia 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Horoskop na dziś

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj        na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Dziś ktoś może znacząco zepsuć Twój nastrój. Niestety, dasz się szybko wyprowadzić z równowagi. Wieczorem się zrelaksuj i odpocznij, a złe myśli odejdą w mgnieniu oka. Sprzymierzeńcami będą dziś Skorpion i Rak.

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Dziś mogą wystąpić lekkie zawirowania w miłości, ale będziesz w stanie je opanować. Byk singiel niech zrezygnuje dziś z  szukania  miłości i odłoży to na następny dzień. Sprzymierzeńcami będą Strzelec i Bliźnięta.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Dziś możesz mieć kiepski apetyt. Powodów może być wiele, ale warto przyjrzeć się temu, co na co dzień ląduje na Twoim talerzu. Wprowadź do swojej diety takie produkty, jak: jabłka, awokado, ogórki, szparagi i miętę, które skutecznie pobudzą Twój apetyt.

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Dziś unikaj ostrych przypraw, sosów i kawy, ponieważ mogą podrażnić twój układ moczowy. Zadbaj również o to, by nie przeziębić nerek, ponieważ może to skończyć się poważnymi problemami zdrowotnymi.

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

To dobry czas na oczyszczenie organizmu. Postaw przede wszystkim na warzywa. Gwiazdy radzą, abyś skonsultował się ze specjalistą i poprosił o radę w kwestii diety monoskładnikowej, czyli opartej na jednym składniku, który dokładnie oczyści Twój organizm z toksyn.

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Gwiazdy szepczą, że w miłości  często jesteś prostolinijna i zbyt praktyczna. Dziś otwórz się na magię uczuć i spontaniczne emocje, zainwestuj także w nieoczywiste upominki, który chwycą za serce Twoją drugą połówkę.

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Dziś w relacjach damsko-męskich mogą wystąpić pewne zawirowania. Zwróć uwagę na to, by doceniać swoją drugą połówkę i rozmawiać o jej problemach. Miłość jest sztuką wzajemnego uzupełniania się.  W razie potrzeby, pomogą Ci Rak i Lew.

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Drogi Skorpionie, dziś pomyśl w jakim stopniu ważna jest dla Ciebie praca. Rozwijasz się w niej, a może cofasz i hamujesz proces pochłaniania wiedzy? Zastanów się nad tym poważnie, ponieważ w najbliższym czasie żadne bodźce zewnętrzne nie pomogą Ci w podjęciu decyzji.

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Twoje poczucie humoru sprawia, że inni czują się przy Tobie świetnie! Pewnie nieraz Twoje żarty doprowadziły kogoś do łez, jednak nie przesadzaj. Osoby w Twoim otoczeniu mogą nie być w nastroju do żartów, dlatego miej wyczucie. Czasem Ci go brakuje.

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Drogi Koziorożcu, dziś może spotkać Cię wielkie rozczarowanie ze strony bliskiej Ci osoby. Może to być zawód miłosny, bądź przykrość ze strony przyjaciela. Bądź silny, z  czasem emocje nie będą tak silne. Pocieszenia szukaj przy Raku i Byku.

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Drogi Wodniku, w najbliższych dniach możesz mieć kłopoty ze snem. Wypij przed snem ciepłe mleko z miodem i staraj się nie korzystać z telefonu. Jeśli takie problemy będą towarzyszyć Ci przez dłuższy czas – skonsultuj się z lekarzem.

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Droga Rybo, pamiętaj, że najlepsze inwestycje to inwestycje w siebie. Pomyśl o kursie języków obcych lub szkolenie z nowinek technologicznych. Pamiętaj, że zwiększa to Twoje szanse na znalezienie nowej, być może lepszej pracy w przyszłości. Powodzenia.

<— z wczoraj        na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT