Horoskop dzienny 9 lutego 2021

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 9 lutego 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Horoskop na dziś

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj        na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Dziś znajdziesz się w niekomfortowej sytuacji, która przytłoczy Twoją pewność siebie. Nie musisz się martwić, ponieważ dosyć szybko rozwiążesz ten problem, dzięki swojemu sprytowi. Wieczorem znajdź czas na chwilę zastanowienia – potrzebujesz tego. Sprzymierzeńcami będą dziś Panna i Ryby.

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Dziś nie kieruj się zasadą, że cel uświęca środki i nie idź po trupach do wyznaczonego celu. Bądź wytrwały i niezłomny, ale nie kosztem innych ludzi, ponieważ wtedy Twój sukces będzie opierał się na czyimś cierpieniu, a tego chyba nie chcesz. Sprzymierzeńcami będą dziś Panna i Waga.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Gwiazdy wiedzą, że starasz się dobrze odżywiać i dbać o swoją kondycję, wykonując codziennie ćwiczenia. Natomiast dziś możesz mieć pewne bóle żołądkowe – pomyśl, czy dieta, której przestrzegasz jest odpowiednia dla Twojego żołądka. Być może masz uczulenie na któryś z pokarmów.

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Jeśli z natury jesteś bezpośredni, to dziś musisz uważać, ponieważ trafisz na bardzo wrażliwą osobę. Nie każdy jest w stanie znieść ostrą krytykę, dlatego jeśli zależy Ci uczuciach innych osób, to bądź delikatny i mów prawdę, ale z wyczuciem!

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Dziś może spotkać Cię spore zaskoczenie, ponieważ kompletnie zapomnisz o tym, co obiecałeś najbliższej osobie. Nie będzie wynikało to z Twojego zlekceważenie, raczej z nadmiaru obowiązków zawodowych. Porozmawiaj z bliską osobą, w zamian za niedotrzymanie obietnicy poświęć jej więcej czasu niż zwykle.

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Dziś mężczyźni spod znaku Wagi będą dosyć nieśmiali w sprawach miłosnych, dlatego ten dzień należy do kobiet. To dzięki przebojowości i sztuce uwodzenia, zdobędą dziś serce niejednego mężczyzny. Sprzymierzeńcami będą dziś osoby spod znaku Strzelca i Koziorożca.

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Dziś ryzyko w kwestiach finansowych jest jak najbardziej wskazane. Gwiazdy podpowiadają, że Twoje wszelkie pomysły na inwestycje od dziś będą bardzo bliskie realizacji. Taka okazja, jak dziś, może się już nie powtórzyć. Sprzymierzeńcami będą dziś Rak i Strzelec.

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Dziś ktoś z Twoich bliskich może potrzebować Twojej obrony. Nie chodzi tu o obronę fizyczną, raczej podtrzymujące na duchu słowo, dobrą radę czy przyznanie racji w towarzystwie. Pamiętaj, że przyjaciele i rodzina muszą się wspierać. Sprzymierzeńcami będą dziś Bliźnięta i Lew.

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Dziś w pracy będziesz świadkiem hipokryzji. Twoi niektórzy koledzy z pracy, pomocnych będą grać tyko przy Twoim szefie. Czar pryśnie, gdy zostaniecie sami. Nie przejmuj się takim zachowaniem, ponieważ nie masz wpływu na to, jak postępują oni. Twój przełożony też niedługo przejrzy na oczy.

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Dziś pomyśl o tym, czy nadal przestrzegasz diety, której się podjąłeś. Sam zdecyduj, czy sprzyjasz swojemu dobremu samopoczucia, kondycji i wyglądowi. Z przepowiedni gwiazd wynika, że masz słabość do słodyczy i dużej ilości niezdrowych sosów do każdego posiłku – zastąp je jogurtem naturalnym ze świeżymi ziołami lub przecierem pomidorowym. Miłego dnia!

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Dzisiejszego dnia wpadniesz po uszy w wir zakupów! Pieniążki w Twoim portfelu nie będą dotrzymywać Ci kroku, więc użyjesz karty kredytowej, a wtedy pieniądze zaczną znikać szybciej niż myślisz. Zaufaj dziś Lwu i Wadze.

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Jeśli borykasz się ze sporym problemem, to warto zastanowić się nad kwestiami, na które masz wpływ. Nasze myśli najczęściej ukierunkowane są na rzeczy, których kompletnie nie możemy zmienić. Tworząc w głowie konkretny plan i zapisując, co podlega zmianom – zniwelujesz problem. Zwróć uwagę na pomocne rady ludzi spod znaku Wagi.

<— z wczoraj         na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT