Horoskop dzienny 9 stycznia 2021

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 9 stycznia 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Horoskop na dziś

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj        na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Dziś Twoja druga połówka poprosi Cię o coś ważnego, a Ty niestety możesz zignorować tę prośbę. Wszystko przez Twój zwyczaj odkładania wszelkich spraw na później. Gwiazdy radzą, byś mimo natłoku obowiązków, skupił się dziś szczególnie na bliskich Ci osobach. W razie potrzeby pomocą będą służyć Ryba i Lew.

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Drogi Byku, to czas na wielkie kulinarne zmiany. Być może dokuczą Ci zmęczenie i znużenie  z powodu braku wielu witamin, dlatego zdecyduj się na dania kuchni chińskiej. Kurczak z ryżem, warzywa, wołowina to popularne dania dalekiego wschodu. Koniecznie spróbuj! Miłego dnia!

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Dziś ktoś może poprosić Cię o drobną pożyczkę. Gwiazdy radzą, byś zastanowił się kilka razy, zanim zgodzisz się pożyczyć pieniądze, ponieważ o ich zwrot możesz upominać się bardzo długo. Dobra radą będą służyć Ci dziś Skorpion i Koziorożec – to po rozmowie z nimi podejmiesz decyzję. Miłego dnia!

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Dziś Gwiazdy pragną podtrzymać Cię  na duchu. Ostatnie dni mogły pozbawić Cię wiary w siebie i chęci samorozwoju, natomiast dziś na nowo podejmij walkę o swoje marzenia. Wszelkie przeszkody, które do tej pory spotkałeś na swojej drodze, niech będą dla Ciebie lekcją i wzmocnieniem, a nie wytykaniem wad i słabości. Pamiętaj, nie myli się ten, kto nic nie robi.

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Gwiazdy radzą, byś jak najszybciej wyjawił tajemnice, które trzymasz tylko dla siebie, bliskiej Ci rodzinie. Twoje kłamstwa niedługo wyjdą na jaw, dlatego lepiej dla Ciebie, by rodzina usłyszała je z Twoich ust, a nie od obcych ludzi. Nie bój się ich reakcji – negatywne emocje szybką miną. Wspaniałego dnia!

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Na dzisiejsze smutki i rozterki idealne będzie gotowanie! Spraw przyjemność sobie i swoim bliskim organizując wielką ucztę. Jeśli zazwyczaj do codziennego posiłku nie nakrywasz do stołu perfekcyjnie i elegancko, to dziś zrób wyjątek. Zdecyduj się na piękne kwiaty w wazonie, ozdobne nakrycie, barwne serwety i ulubione dania domowników.
Z Waszym uśmiechem na twarzy wszystko będzie smakowało lepiej.

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

To doskonały dzień by pomyśleć o wzruszającym prezencie dla kogoś bliskiego. Zajrzyj do starych albumów, wybierz piękne zdjęcia, na których uchwycone są szczęśliwe chwile Waszej rodziny i stwórz z nich fotoksiążkę lub kalendarz. Z takich prezentów z pewnością ucieszy się każdy – bez wyjątku. Wspaniałego dnia!

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Skorpionie, dziś pomyśl o swoich dziadkach, babciach czy ciociach, które z uwagi na to, że musimy dostosowywać się do czasów w jakich żyjemy, unikają kontaktu z przyjaciółmi i z bliskimi. Znajdź czas  na jedną rozmowę telefoniczną, zapytaj o ich samopoczucie, opowiedz ciekawą historię lub zapytaj o cenną radę. Sprawisz tym, by nadal czuli się potrzebni i ważni w naszym życiu.

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Strzelcu, niektórzy ludzie uważają, że Twoje niektóre decyzje i działania są oderwane od rzeczywistości. Oczywiście nie musisz brać sobie tych sugestii do serca, ale zastanów się, czy ostatnio twardo stąpasz po ziemi, czy nosisz głowę w chmurach. Nie zapominaj o ludziach, którzy mogą potrzebować Twojej pomocy, będą to bliscy spod znaku Skorpiona, Lwa lub Wagi.

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Drogi Koziorożcu, sukces nadchodzi wielkimi krokami. Zarówno z życiu zawodowym, jak i w prywatnym czekają Cię dziś pozytywne informacje, które rozwieją wiele wątpliwości na Twojej drodze do wymarzonych celów. Wieczorem pomyśl o bliskich, rozmawiaj z nimi, doradzaj im. Pamiętaj, że to oni byli z Tobą, kiedy ich potrzebowałeś.

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Drogi Wodniku, jeśli ostatnio nie okazywałeś czułości i ciepła bliskim Ci ludziom, dziś musisz to zmienić. Nie możesz wymagać zbyt wiele od ludzi, którzy Cię kochają, ponieważ z czasem przestaną powierzać Ci swoje problemy i stracą do Ciebie zaufanie. W razie potrzeby dobrą radą będą służyć dziś Byk i Koziorożec.

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Dziś pomyśl o prezencie, który sprawi radość całej Twojej rodzinie. Idealnym pomysłem będzie tematyczna sesja u fotografa, a później wybór najpiękniejszych Waszym zdaniem zdjęć. Tę wybraną fotografię przenieście na płótno i powieście w honorowym miejscu w domu. Wspaniałego dnia!

<— z wczoraj        na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT