Horoskop dzienny 9 września 2020

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 9 września 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj          na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Jeśli miałeś zamiar z kimś o czymś poważnie porozmawiać, to dziś jest na to dobry dzień. Będziesz zdecydowany, pewny siebie i załatwisz tą sprawę dokładnie tak, jak chciałeś. Co do wydatków, to bądź ostrożny, szczególnie wobec tych całkowicie spontanicznych. Twoim sprzymierzeńcem w tym dniu będzie Panna lub Wodnik.

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Dziś będziesz odporny na stres i bez trudu poradzisz sobie nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Co na to wpłynie? Zdecydowanie pewność siebie, której niedawno nabrałeś. Wiesz ile jesteś wart i nie pozwolisz się już więcej wykorzystywać. Tak trzymaj!

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Dziś będziesz miał wokół siebie wielu sprzymierzeńców, którzy w razie potrzeby nie odmówią Ci wsparcia. Nie bądź więc Zosią Samosią i daj sobie pomóc! Uważaj na uszy, unikaj przeciągów i nie stój w pobliżu wiatraków czy klimatyzatorów. Wieczorem spędź czas ze swoją drugą połówką, wyłączcie telewizor, zróbcie coś pysznego do jedzenia i porozmawiajcie o tym jak minął Wam dzień.

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Dziś Fortuna jest zdecydowanie po Twojej stronie. Możliwe więc, że z jakiegoś powodu w Twoje ręce trafi niemała gotówka, która zdecydowanie poprawi Twój nastrój. Możliwe także, że niespodziewanie odnajdzie się jakaś zguba. Uważaj na Lwy, szczególnie te płci żeńskiej.

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Dziś jest dobry dzień na wszelkie zabiegi kosmetyczne oraz medyczne. Uważaj natomiast na osoby, z którymi będziesz mieć styczność w pracy. Któraś z nich może chcieć Cię bowiem wykorzystać lub oszukać! Twoim dzisiejszym sprzymierzeńcem będzie Koziorożec, w razie problemów, śmiało się z nim kontaktuj!

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Możliwe, że dziś kompletnie zajmą Cię jakieś sprawy związane z domem lub rodziną. Dodatkowo w którejś części dnia może dopaść Cię ból głowy, który odbierze energię i chęć do działania. To nie będzie zatem łatwy dzień. Ulgę przyniesie dopiero wieczór, który upłynie pod znakiem słodkiego lenistwa i przyjemności.

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Jeśli czekasz na jakąś ważną decyzję lub wiadomość, to jest bardzo prawdopodobne, że otrzymasz ją właśnie dziś, a co najlepsze – będzie ona bardzo pozytywna. Dodatkowo odezwie się do Ciebie ktoś, z kim dawno nie miałeś kontaktu. Warto umówić się na jakieś spotkanie po latach!

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

To może być niestety trudny dzień. Zmęczenie i rozdrażnienie sprawią, że będziesz się szybko poddawał, a wyprowadzenie Cię z równowagi nie będzie stanowiło żadnego problemu. Postaraj się więc unikać ludzi, którzy działają na Ciebie jak płachta na byka. Wieczorem spraw sobie natomiast odrobinę przyjemności – tylko to Ci pomoże.

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Dziś postaw na spontaniczność, ponieważ może ona przynieść Ci sporo dobrego. Jeśli masz dużo obowiązków, to przełóż część z nich na jutro – nie uciekną! Możesz też spodziewać się jakiegoś miłego telefonu lub wiadomości. Ktoś o Tobie pamięta i najprawdopodobniej będzie się niebawem chciał spotkać.

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Dziś może spotkać Cię coś absolutnie niesamowitego, co zrobi na Tobie niemałe wrażenie. Będzie to raczej pozytywne wydarzenie, które będziesz wspominał z uśmiechem na ustach. Rada dla Ciebie – uważaj na żołądek i nie jedz nic ciężkiego. Twoim sprzymierzeńcem będzie dziś inny Koziorożec lub Wodnik!

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Wiadomo, chcesz być miły jednak czasem przesadzasz. Nie dawaj sobie wchodzić na głowę, ponieważ część osób w końcu zacznie wykorzystywać Twoje dobre serce. Unikaj dziś wizyt w dużych centrach handlowych i nie rób zakupów przez internet. W pracy uważaj na Ryby i Lwy.

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Jeśli dziś możesz zrobić sobie wolne i spędzić czas aktywnie, to koniecznie to wykorzystaj! Basen, sauna, rower, spacer, siłownia czy zabawa na powietrzu z dziećmi doskonale Cię nastroją. Postaraj się nie wdawać w dyskusje z osobami, do których nie masz zaufania. Dobrym kompanem i wsparciem będzie Koziorożec.

<— z wczoraj          na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT