10 lipca 2021

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 10 lipca 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Horoskop na dziś

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj        na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Dziś Twój krytycyzm może przybrać na sile. Będziesz miał skłonność do pouczania i komentowania w niezbyt przyjemny dla innych sposób, co może spowodować, że ktoś się do Ciebie zrazi. Chyba nie warto ryzykować? Postaraj się więc zatrzymać te ostrzejsze uwagi dla siebie lub wyrażać opinię w sposób spokojny i konstruktywny.

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Czasami trudno jest Ci znaleźć mobilizację do aktywnego, regularnego działania. Dzisiaj jednak postaraj się zaplanować choćby delikatną aktywność fizyczną na kilka dni do przodu. Pomoże Ci to utrzymać dobrą kondycję i podniesie poziom endorfin, które w niedalekiej przyszłości mogą okazać się przydatne.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Dziś uważaj na osoby, z którymi będziesz przebywać. Bowiem niektóre z nich mogą mieć na Ciebie zły wpływ i wywierać zgubną presję, a Ty nie będziesz tego świadomy. Jeśli ktoś będzie namawiał Cię do czegoś, do czego nie jesteś przekonany, nie wahaj się odmówić! Bierz pod uwagę przede wszystkim własne dobro i bezpieczeństwo.

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Dziś możesz spotkać się z nie lada wyzwaniem. Bowiem staniesz przed wyborem, którego się nie spodziewałeś. Pamiętaj więc, by zachować zimną krew i podejść do sprawy profesjonalnie. Lepiej będzie także, jeśli posłuchasz swojej intuicji i sam znajdziesz rozwiązanie, zamiast prosić kogoś o radę.

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Dzisiaj możesz mieć większą, niż zwykle, skłonność do refleksji. Pomyśl, jak dużo zyskałeś dzięki bliskim Ci ludziom. Mowa tu oczywiście o rzeczach niematerialnych. Gwiazdy radzą, byś podziękował dziś rodzinie oraz przyjaciołom za poświęcony czas, cenne rady i bezcenne wsparcie, które od nich otrzymałeś.

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Praca i obowiązki z nią związane, mogą przysłonić Ci przyjemności dzisiejszego dnia. Jednak nie przejmuj się, gdyż z gwiazd wyczytać można, że niedługo będziesz mieć możliwość długiego wypoczynku. W tym natłoku obowiązków nie zapominaj o zdrowym odżywianiu oraz utrzymywaniu prawidłowej pozycji ciała!

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Posiadasz bogate doświadczenie życiowe i niektóre zmiany możesz mieć już za sobą. Teraz czas, byś zaczęła motywować do działania innych. Zapewne masz w bliskim gronie przyjaciół lub członków rodziny, którzy nie są w pełni zadowoleni ze swego życia. To dobry dzień na rozmowę z nimi, udzielenie rad i dodanie otuchy.

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Dzisiaj czas na to, by zastanowić się nad własnym stosunkiem do samego siebie. Być może ostatnimi czasy Twoje poczucie własnej wartości zostało nieco obniżone? Pomyśl, w jaki sposób możesz pomóc sobie w naprawieniu tej ważnej kwestii i uwierz, że zasługujesz na to, by Twoja samoocena była lepsza. Zaufaj sobie!

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Dzisiaj możesz doznać rozczarowania. Możliwe bowiem, że ktoś z Twojej rodziny sprawi Ci przykrość i poczujesz się niedoceniony. Niekoniecznie będzie to celowe, lecz wpłynie na Twoje samopoczucie i nastawienie. Dlatego nie zwlekaj i od razu spróbuj szczerze, spokojnie porozmawiać z tą osobą o danej sytuacji.

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Koziorożcu! Dziś Twoje kości będą podatne na załamania. Dlatego lepiej będzie, jeśli zachowasz ostrożność i postarasz się unikać gwałtownych ruchów, dużego wysiłku fizycznego i nieodpowiednich pozycji ciała. Zażywaj dużo witamin oraz kolagenu, a w razie potrzeby nie zwlekaj z udaniem się do specjalisty!

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Tego dnia możesz poznać kogoś, kto zmieni Twoje poglądy na niektóre ze sprawy. Pamiętaj, by zachować neutralność i mieć otwartą głowę na nowe idee. Być może to doświadczenie sprawi, iż perspektywa, z której spoglądasz, zmieni się na stałe, a niektóre problemy, z którymi się borykasz, staną się dużo prostsze do rozwiązania.

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Dziś może dopaść Cię rozmyślanie o przyszłości. Niestety, będzie miało ono charakter obawy o to, co się wydarzy. Nie zapominaj wówczas, że nie na wszystko, co czeka Cię w życiu masz wpływ, lecz w każdej chwili możesz dążyć do tego, by były to jak najlepsze rzeczy. Najważniejsze to kochać samego siebie!

<— z wczoraj        na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT