9 lipca 2021

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 9 lipca 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Horoskop na dziś

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj        na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Drogi Baranie! Dzisiaj powinieneś być konsekwentny znacznie bardziej, niż zwykle. Nie pozwól sobie dmuchać w kaszę oraz daj nauczkę tym, którzy sobie na to zasłużyli. Do tego uśmiechnij się, gdyż ktoś ma wobec Ciebie dobre zamiary i prawdopodobnie już niedługo się o nich dowiesz! Miłego dnia!

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Dziś pora na wyznania i ochłonięcie po ostatnich wydarzeniach. W wolnej chwili, gdy już nie będziesz nigdzie się spieszył, usiądź ze swoją drugą połówką lub inną bliską Ci osobą i opowiedz jej o swoich troskach, radościach, żalach oraz obawach. Oczyść się z tego, co leży Ci na sercu i przyjmij kojące słowa od drugiej osoby.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Tego dnia czeka Cię sporo wyzwań. Niedokończone sprawy z przeszłości i odkładane na później problemy mogą dać o sobie znać. Przygotuj się więc na konfrontację z nimi, gdyż to świetny czas, by stawić im czoła i raz na zawsze się z nimi rozprawić. W razie potrzeby możesz liczyć na wsparcie zodiakalnych Ryb.

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Dziś zwróć szczególną uwagę na coś, co jest bardzo istotne w każdym działaniu, które podejmujesz – na wiarę w siebie. Choć czasami zdarza się, że jest ona nieco słabsza, dzisiaj powinna być na wysokim poziomie. Wykorzystaj więc tą okazję i rób to, co robiłeś dotychczas, tylko być może z większym powodzeniem.

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Drogi Lwie! Dzisiejszy układ gwiazd wskazuje na to, że bliska będzie Ci filozofia „panta rhei” – „wszystko płynie…”. Choć może mieć to naprawdę pozytywne skutki, to jednak postaraj się nie podejmować zbyt pochopnych decyzji, by nie utracić kontroli nad tym, co dzieje się wokół Ciebie.

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Dzisiaj ktoś może zwrócić się do Ciebie z prośbą o niewielką pożyczkę. Jednak zastanów się dwa razy, zanim się zgodzisz, nawet jeśli będzie to osoba, która nie wzbudza Twoich podejrzeń. Niektórzy mają bowiem skłonność do zapominania o czyichś interesach. Szczególną uwagę zwróć na osoby spod znaku Koziorożca.

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Dzisiejszy układ gwiazd sprzyja regeneracji zdrowia psychicznego. Aby maksymalnie wykorzystać potencjał drzemiący w tym dniu, staraj się nie przeciążać zbyt wieloma zadaniami. Warto poświęcić czas na pełen relaks i zdystansować się do problemów dnia codziennego. Jeżeli uda Ci się spełnić te warunki, Twój nastrój znacznie się polepszy.

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Dzisiejszy układ gwiazd sprzyja pozytywnym relacjom. Dlatego warto, byś ten dzień spędził w gronie najbliższych Ci osób. Dzięki temu Wasze więzi staną się trwalsze, a emocje towarzyszące spotkaniu wpłyną na Was pozytywnie. Najlepiej, byście podczas tych chwil rozstali się na trochę z telefonami i skupili na sobie.

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Dzisiaj na swojej drodze możesz spotkać osobę o negatywnych wibracjach. Pod żadnym pozorem nie pozwól jej negatywnie wpłynąć na Twoje samopoczucie i nie wchodź z nią w zbyt długie dyskusje. Unikaj w szczególności zodiakalnych Panien, gdyż to właśnie któraś z nich może okazać się taką osobą.

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zwykle strasz się być opanowany. Jednak dzisiaj powinieneś uważać na swą chaotyczność, gdyż z jej powodu możesz narobić sobie kłopotów. Niedokładność oraz zbytni pośpiech będą zgubne zwłaszcza w pracy. Dlatego postaraj się znaleźć chwilę na wykonanie ćwiczeń relaksujących i wyciszających, a unikniesz katastrofy.

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Jako osoba lubiąca porządek i ceniąca sobie stabilność finansową, dzisiaj połącz przyjemne z pożytecznym. Rozejrzyj się po swoim domu, a na pewno znajdziesz w nim mnóstwo rzeczy, z których od dawna nie korzystasz. Wystaw je na sprzedaż, a zyskasz dodatkowy dochód i Twoje otoczenie stanie się bardziej schludne.

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Dzisiaj warto skupić się na swoich nałogach. Zastanów się więc, czy jakieś posiadasz oraz jak bardzo wpływają one na Twoje życie. Pamiętaj, że nałogi są różne i niektórych możesz nawet nie być świadoma. Dlatego, jeśli jakieś dostrzeżesz, spróbuj ograniczyć je w swoim życiu i zastąpić czymś, co przyniesie Ci więcej pożytku.

<— z wczoraj        na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT