17 lipca 2021

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 17 lipca 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Horoskop na dziś

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj         na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Baranie! Dzisiejsze działanie księżyca sprawi, że poczujesz w sobie instynkt macierzyński w znacznie nasilonym stopniu. Jeśli więc jesteś matką lub ojcem, okaż swoim dzieciom więcej czułości oraz akceptacji, niż zwykle. Jeśli zaś nie posiadasz potomków, może to dobry czas, by pomyśleć o ciąży lub adopcji?

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Dziś możesz doświadczyć przykrości. Choć nie będzie ona duża, może obniżyć chwilowo Twój nastrój oraz wpłynąć na przebieg wieczoru, sprawiając, że nie będzie on taki, jaki chciałbyś, żeby był. Pamiętaj jednak o tym, iż nie każda opinia skierowana w Twoim kierunku jest warta tak dużej uwagi!

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

W ostatnich dniach mogło zdarzyć Ci się zapomnieć o odpowiedniej ilości snu. Powodem tego jest spora ilość obowiązków oraz chęć funkcjonowania do późna. Jednak dzisiaj powinno się to zmienić, dlatego skorzystaj z tej możliwości i wyśpij się za wszystkie czasy! Nie zapominaj o odpowiedniej poduszce!

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Dzisiaj w Twoim życiu może pojawić się zaciekła rywalizacja! Nawet nie spodziewasz się, jak wytrwale, i z jak wielkim zaangażowaniem potrafisz dążyć do celu. Spowoduje to, że poznasz te swoje cechy, które długo pozostawały nieodkryte. Twoim rywalem będzie najprawdopodobniej zodiakalna Ryba.

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Ten dzień nie będzie należał do najbardziej pozytywnych, lecz Ty możesz sprawić, że nie będzie najgorszy. Sprawy zawodowe nie będą układały się po Twojej myśli, w domu natomiast mogą pojawić się kłótnie. Na szczęście masz w sobie dużo siły i jesteś w stanie pokonać dziś wszelkie trudności! Powodzenia!

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Nadszedł czas, by na Twojej twarzy zawitał uśmiech! Bardzo możliwe, że jeśli się już pojawi, to nie będzie z niej znikał przez długi czas. Będzie to spowodowane zbliżającym się sukcesem, który może mieć swój początek już dzisiaj. Może być to związane przede wszystkim z Twoim życiem uczuciowym!

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Gwiazdy radzą, byś dziś nie oglądała się za siebie. Tylko Ci, którzy widzą to, co jest przed nimi i posiadają ogromną siłę, by walecznym krokiem wkraczać w przyszłość, osiągną zamierzone cele. Wieczorem odpocznij i na spokojnie pomyśl o tym, co nie pozwala Ci uwolnić myśli od wydarzeń z przeszłości.

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Jeżeli masz już dosyć ciągłej gonitwy i napięcia, to czas się wyluzować! Bowiem dzisiaj czeka Cię spokojny dzień. Wszelkie trudności oraz nieporozumienia będą omijać Cię szerokim łukiem, a wykonywanie obowiązków nie będzie sprawiać Ci większych trudności. Pamiętaj, by skorzystać z pięknej pogody!

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Niektóre wydarzenia z przeszłości nie pozwalają Ci cieszyć się teraźniejszością, więc nie pozwól, by dłużej trawiły Cię od środka i staw im czoła! Dopóki nie rozprawisz się z nimi, nie będziesz mógł w pełni cieszyć się możliwościami, jakie daje Ci teraźniejszość, a to może poważnie odbić się na Twojej przyszłości.

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Dzisiejsze działanie Marsa sprawi, iż będziesz znacznie śmielszy i bardziej niezależny, niż zwykle. Dlatego też jest to świetny dzień na to, by podjąć się działań, do których wykonania dotychczas brakowało Ci odwagi. Być może jest to okazja, aby wypowiedzieć słowa, których dotąd nie potrafiłeś z siebie wydobyć?

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Drogi Wodniku! Dzisiaj odczujesz niespodziewany przypływ dobrej energii. Tylko od Ciebie będzie zależało, w jaki sposób wykorzystasz jej potencjał. Pamiętaj jednak, że ten stan rzeczy nie będzie utrzymywał się przez zbyt długi czas, dlatego postaraj się nie przegapić okazji i wykorzystać dobrze tę chwilę.

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Dziś lepiej nie słuchaj swojego głosu rozsądku, gdyż z powodu specyficznego działania Wenus, może być on zaburzony i mieć wyjątkowo niewiele wspólnego z rozsądkiem! Dlatego, przynajmniej w tych ważniejszych kwestiach, poproś swojego przyjaciela o radę. Na szczęście jutro wszystko wróci do normy!

<— z wczoraj        na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT