Horoskop dzienny 24 grudnia 2020

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 24 grudnia 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Horoskop na dziś

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj        na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Drogi Baranie, dzisiejszy dzień będzie wspaniałą okazją do przejadania się. Ale Ty będziesz musiał zrezygnować z próbowania wszystkiego, co będzie na stole, ponieważ może się to skończyć silnymi dolegliwościami bólowymi.

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Dziś zerknij za okno. Jest pięknie, prawda? Pośród domowej krzątaniny i mnóstwa obowiązków, znajdź czas na spacer i chwilę refleksji. W razie potrzeby, pomocą będą służyć Ci Skorpion i Wodnik, natomiast Twojej pomocy mogą potrzebować dziś Panna i Rak.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Jeśli uwielbiasz dzieci, to dobry dzień, by poświęcić im więcej czasu niż zwykle. Małe pociechy uwielbiają być rozpieszczane, a przede wszystkim doceniane przez dorosłych. Dziś, nie zapominaj również o tej bliższej i dalszej rodzinie. Wspaniałego dnia!

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Wśród zapachów świątecznej kuchni i rodzinnej krzątaniny ktoś z Twoich bliskich może potrzebować Twojej dobrej rady. W rodzinie jesteś uważany za osobę odpowiedzialną i przewidywalną, staraj się więc pomóc tym, którzy tego potrzebują.

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Czujesz się zmęczony, zestresowany, albo smutny? Skutecznym lekarstwem jest przytulenie brzozy. Ta roślina zaraża pozytywną energią, optymizmem i spokojem, dlatego warto spróbować i przekonać się jak działa moc natury.

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Dziś pomyśl o swoich bliskich. Niestety nie ze wszystkimi możesz się dziś zobaczyć i porozmawiać, natomiast dzisiejsza technologia pozwala na wiele! Zdecyduj się na połączenia video z rodziną, której nie widziałeś już bardzo dawno. Na pewno będzie to uciecha dla Was wszystkich!

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

To idealny dzień, by pomóc starszym osobom w pracach fizycznych, a młodym wytłumaczyć kwestie, które są dla nich niezrozumiałe. W skrócie: bądź dziś dla innych, pomagaj, wspieraj i podnoś na duchu. To będzie dzień pełen dobroci i empatii.

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Dziś mogą towarzyszyć Ci rozdrażnienie i niepokój. Powodów może być wiele, więc wieczorem usiądź z kubkiem ulubionej herbaty i spokojnie się nad tym zastanów. Dobrego dnia!

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Dziś, warto pomyśleć o podróżach. Jeśli od dłuższego czasu planowałeś wycieczkę, zacznij realizować te marzenia właśnie dziś! Gwiazdy podpowiadają, że to będą niezapomniane chwile w Twoim życiu.

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Dziś, możesz mieć kłopoty ze snem. Pomyśl o roślinach, które zapewnią Ci spokój i zaopatrzą Twoja sypialnię w odpowiednią ilość tlenu. Gwiazdy podpowiadają, że idealny będzie aloes lub orchidea.

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Dziś czekają Cię wspaniałe niespodzianki. Być może radość sprawią Ci prezenty od bliskich, albo pojawienie się niespodziewanego gościa! Dobrą radą będą służyć Ci dziś Waga i Skorpion.

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Czym dziś będziesz uwodziła? Przede wszystkim byciem sobą i wydobywaniem swoich najlepszych cech. Kobieta niech uwiedzie mężczyznę niedostępnością i zaradnością, a mężczyzna kobietę – wytrwałością i inteligencją. Wspaniałego dnia!

<— z wczoraj        na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT