Horoskop dzienny 23 listopada 2020

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 23 listopada 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj     na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Dziś ostrożnie dobieraj słowa, szczególnie w pracy oraz w domu. Możesz bowiem powiedzieć coś nieprzemyślanego, co zwróci przeciw Tobie pewną ważną dla Ciebie osobę. W sprawach finansowych znaczny postęp. Działaj więc odważnie i nie unikaj drobnego ryzyka.

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Dziś czeka Cię świetny dzień, podczas którego masz szansę na spełnienie marzenia, zakochanie się lub zawarcie jakieś znajomości, która w niedalekiej przyszłości otworzy przed Tobą nowe możliwości. W każdym razie z pewnością przyznasz, że poniedziałki wcale nie muszą być złe 🙂 Dobrym towarzyszem na dziś okaże się Lew, Koziorożec lub Wodnik.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Nawet jeśli dziś doświadczysz jakiegoś potknięcia, to nie nie załamuj się i nie trać wiary we własne siły. Każdy popełnia bowiem błędy, a prawdziwą sztuką jest to, by wynieść z nich naukę na przyszłość. I nie jest to zwykły frazes! Co do spraw uczuciowych, to uważaj na Panny oraz Byki. Mogą bowiem sporo namieszać.

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Dziś postaraj się być bardziej asertywny niż zazwyczaj. Przyda Ci się to, ponieważ najprawdopodobniej na Twojej drodze stanie osoba, która będzie chciała Cię w jakiś sposób wykorzystać. Jeśli jej na to pozwolisz, stracisz więcej niż tylko czas. W razie problemów lub wątpliwości, zwróć się do bliskiego Wodnika lub Koziorożca. Z pewnością pomogą!

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Dziś może najść Cię ochota na większe wydatki, inwestycje, remonty i wszelkie innowacje. Bądź jednak ostrożny, szczególnie w odniesieniu do zmian związanych z wyglądem lub tych, które dotyczą życia uczuciowego. Jeśli chodzi o wszelkie inne pomysły, to śmiało! Gwiazdy sprzyjają odważnym działaniom.

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Dziś kilka spraw skończy się dokładnie tak, jak sobie wymarzyłeś. Nie znaczy to jednak, że od początku będą iść bez przeszkód. Przygotuj się więc, że mogą nadarzyć się potknięcia, jednak świetnie sobie z nimi poradzisz. W razie potrzeby, zwróć się o pomoc lub radę do bliskiej osoby spod znaku Strzelca, Barana czy Koziorożca.

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Dziś nie staraj się na siłę imponować innym czy też sztucznie się do nich dopasowywać. Zostanie to bowiem szybko zauważone, a jak wiesz, nieszczerość raczej nie jest najlepiej odbierana. I to w każdym środowisku! Co do kwestii zawodowych to tu mogą zdarzyć się jakieś małe sukcesy, które zdecydowanie poprawią Ci nastrój.

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Dziś możesz być szczególnie wrażliwy i delikatny, co sprawi, że weźmiesz sobie do serca zdecydowanie zbyt dużo. Na szczęście ten spadek formy nie będzie długotrwały i już niebawem zaczniesz zastanawiać się nad tym, jak utrzeć nosa tym, którzy zaszli Ci za skórę. Nie polecamy zemsty, jednak wiemy, że najprawdopodobniej będzie Ci się od niej bardzo trudno powstrzymać 😉

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Dziś możesz natknąć się na osobę, z którą bardzo dawno nie miałeś kontaktu. Najprawdopodobniej jednak nim wasze spojrzenia się skrzyżują, zapragniesz tylko tego by stać się niewidzialnym. Spotkanie to co prawda nie przyniesie niczego złego, no może poza Twoim zażenowaniem, jednak nie będzie też należało do najmilszych doznań na świecie. Wieczorem nie szczędź więc sobie przyjemności i okazji do relaksu. Bardzo Ci się to przyda!

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Dziś bądź bardziej czuły i uważny w stosunku do swoich najbliższych. Pamiętaj, że nikt ani nic nie jest dane nam na zawsze i powinniśmy korzystać z każdej możliwej chwili na to, by być razem. W sprawach finansowych znaczna poprawa. Uważaj jednak na spontaniczne wydatki, lepiej odłożyć te pieniądze na czarną godzinę.

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Dziś możesz napotkać na jakiś problem, który będzie zdawał Ci się nie do rozwiązania. Tak naprawdę jednak będziesz sobie z nim wstanie poradzić. Wystarczy, że się uspokoisz, zastanowisz i rozważysz kilka ruchów naprzód. Po południu będziesz bardzo kreatywny, co może pomóc Ci nadrobić pewne kwestie związane z pracą.

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Dziś będziesz miał szczęście do napotkanych po drodze ludzi. Ktoś Ci pomoże, doradzi lub po prostu się do Ciebie uśmiechnie, co doskonale nastroi Cię na cały dzień. Dodatkowo czeka Cię jakaś miła niespodzianka związana z pracą. Finanse też coraz lepiej 🙂

<— z wczoraj    na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT