Horoskop dzienny 22 listopada 2020

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 22 listopada 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj    na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Dziś niektóre Barany mogą zostać trafione strzałą Amora. Czy wyniknie z tego coś więcej? Tak, jeśli tylko szybko i skutecznie zadziałacie! Generalnie dziś jest dzień, podczas którego nie powinniście przepuszczać szans. Bądźcie więc odważne, Gwiazdy zdecydowanie są po Waszej stronie.

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Dziś możecie mieć problemy z podjęciem decyzji i zdecydowaniem o tym co dalej. Może więc odpuśćcie sobie wielkie plany czy przedsięwzięcia i po prostu zadbajcie o lekkość myśli. Co do spraw finansowych to możliwy jakiś przełom. Dobrej rady w kwestiach związanych z zarobkami lub pracą może udzielić Wam dziś Rak lub Strzelec.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Dziś najprawdopodobniej nie będziesz tryskać energią. Może dopaść Cię zły humor, zwątpienie lub zrezygnowanie. Dobrze zrobi Ci rozmowa lub spotkanie z kimś, kto zawsze potrafi podnieść Cię na duchu. Pamiętaj o tym, że nigdy nie jesteś sam, a bliscy bez mrugnięcia okiem postarają się wesprzeć Twoje działania. Daj im tylko znać.

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Dziś się wyśpij i nie zmuszaj się do działań, na które nie masz ochoty. Jeśli czujesz, że wolisz zostać w domu i poleniuchować, to tak właśnie zrób. Co do kwestii zawodowych oraz finansowych to niebawem coś drgnie. Nie martw się więc na zapas.

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Dziś nie rzucaj się do działania, dopóki nie będziesz mieć pewności, że idziesz w dobrą stronę. Może się bowiem okazać, że spontanicznością i brakiem refleksji narobisz sobie tylko kłopotów. Co do spraw uczuciowych to tu na odwrót – działaj zgodnie z przeczuciem i tym, co podpowiada serce. Dobrą radę możesz dziś otrzymać od Wodnika lub Bliźniaka.

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Dziś postaw na umiar i zdrowy rozsądek. Tyczy się to wszelkich kwestii – od zdrowotnych, przez uczuciowe, na finansowych kończąc. Nie pchaj się także w towarzystwo, które lubi plotkować, ponieważ kilka słów za dużo z Twojej strony może zachęcić ich do stworzenia famy, której zostaniesz głównym bohaterem. A tego Ci teraz nie potrzeba, prawda?

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Dziś może spłynąć na Ciebie jakiś doskonały plan na najbliższą przyszłość. Wsłuchaj się więc w siebie! Dodatkowo będziesz bardzo dobrze nastawiony do wszystkiego, co Cię otacza, co może pomóc Ci rozwiązać jakiś towarzyski konflikt. W razie gdybyś potrzebował fajnego towarzystwa czy wsparcia, zwróć się do Strzelca lub Barana.

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Dziś uważaj na żołądek i nie przesadzaj z ilością niezbyt zdrowych przekąsek. Chwila zapomnienia, może bowiem przerodzić się w godziny złego samopoczucia. Co do kwestii miłosnych, to tu nadarzy się okazja do podkręcenia temperatury związku. Koniecznie z tego skorzystaj i bądź spontaniczny 😉

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Dziś postaraj się być taktowny i nie wchodź w drogę osobom, które z natury są kłótliwe. Nie drażnij też tych, dla których ta niedziela nie jest najlepszym dniem. Zajmij się za to własnymi sprawami, nadrób ewentualne zaległości i zastanów się nad dobrymi rozwiązaniami na kolejny tydzień. Dobrym towarzyszem na dziś okaże się Koziorożec lub Lew.

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Całkiem możliwe, że dziś dosłownie Cię olśni i wpadniesz na pomysł, który rozwiąże sporo problemów. Uwierz więc w siebie i nie zastanawiaj się długo nad tym, czy warto ten plan wprowadzać w życie. Odpowiedź jest bowiem jedna – oczywiście, że tak! W razie chęci obgadania sprawy, dobrym doradcą okaże się dziś dla Ciebie Wodnik lub Panna.

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Dziś Wodniki powinny skupić się na sprawach uczuciowych i towarzyskich. Jeśli jesteście z kimś bez sensu skłóceni to odpuśćcie i schowajcie dumę do kieszeni, ponieważ ta relacja, przyniesie Wam jeszcze dużo dobrego. Co do spraw zdrowotnych to uważajcie na uszy! Czapka, nauszniki czy chociażby kaptur z pewnością nie zaszkodzą podczas spacerów.

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Dziś niektóre Ryby mogą usłyszeć obietnice lub deklaracje, które będą dotyczyć niedalekiej przyszłości. Damy Wam jednak jedną radę – nie nastawiajcie się jakoś specjalnie na to, że zostaną one spełnione… Co do spraw zdrowotnych to pewne dolegliwości zaczną powoli ustępować. Dobrymi towarzyszami na dziś będą dla Was Lwy lub Skorpiony.

<— z wczoraj     na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT