Horoskop dzienny 21 listopada 2020

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 21 listopada 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj     na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Dziś postaraj się nie być sam i umów się z kimś, kto daje Ci radość. Ten wspólnie spędzony czas, przyniesie Ci bowiem wiele dobrego, a dodatkowo możesz dostać wyjątkowo trafną radę. W kwestiach finansowych nie szalej jednak zbytnio. Gwiazdy nie sprzyjają dużym wydatkom ani zakupom w ciemno.

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Dziś możesz dostać od kogoś niezbyt dobrą radę, uważaj więc i opieraj się głównie na własnej intuicji. Gwiazdy Ci bowiem sprzyjają i postarają się o to, byś obrał odpowiednią drogę. Co do kwestii zdrowotnych to uważaj na kręgosłup. Nie dźwigaj, a wieczorem zafunduj sobie ciepłą, rozluźniającą kąpiel.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Dziś unikaj podpisywania umów i podejmowania ważnych, życiowych decyzji. Przełóż to na przyszły tydzień, tak będzie bezpieczniej. W pewnym momencie dnia możesz otrzymać jakąś ciekawą propozycję towarzyską. Wszystko wskazuje na to, że warto z niej skorzystać. Będziesz się bowiem świetnie bawić!

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Dziś nie ignoruj niebezpieczeństwa i nie baw się w superbohatera. Możesz bowiem przez to wiele stracić i znacznie opóźnić w czasie realizację jakichś ważnych planów. Postaw za to na spokojny dzień w gronie bliskich. Gwiazdy wskazują, że najlepszym towarzyszem na drugą połowę dnia będzie Rak, Panna lub Wodnik.

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Dziś znajdź więcej czasu dla samego siebie i nie przejmuj się tak bardzo obowiązkami czy też wyręczaniem innych. Daj im szansę na to, by tym razem sami się wykazali 🙂 Dobrym pomysłem na drugą połowę dnia będzie zajęcie się swoim hobby, obejrzenie czegoś ciekawego lub najzwyczajniejsze w świecie poleniuchowanie. Jeśli natomiast pragniesz towarzystwa, to Gwiazdy podpowiadają, że najlepiej w tej kwestii sprawdzą się bliskie Barany, Byki lub Koziorożce.

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Dziś ktoś może chcieć sprowokować Cię do jakiejś niezbyt miłej wymiany zdań lub wręcz kłótni. Pamiętaj jednak, że nie warto brać sobie tego do serca, ani tym bardziej nakręcać się na awanturę. Przemilcz pewne sprawy, a najlepiej na tym wyjdziesz. Dobrym towarzyszem na drugą połowę dnia będzie bliski Strzelec lub Wodnik.

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Nawet jeśli dziś ktoś zacznie wytykać Ci błędy lub zechce podciąć Ci skrzydła, to nie daj się. Jesteś na dobrej drodze i jeśli chcesz dotrzeć do mety, to idź nią dalej, nie oglądając się na innych. Podpowiadamy też, że dziś będziesz niezwykle kreatywny, co może ułatwić pewne zadania. Dobrym towarzyszem na wieczór będzie bliska Panna, Ryba lub Byk.

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Jeśli dziś natrafisz na jakiś problem lub konflikt, to postaraj się rozwiązać tą sprawę od razu. Zostawianie tego na potem, tylko utrudni bowiem znalezienie rozwiązania czy też porozumienia. Wieczorem nie zmuszaj się do niczego, na co nie masz ochoty. Posłuchaj intuicji i zajmij się tym, co przynosi Ci spełnienie i radość.

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Wiele wskazuje na to, że dziś staniesz się świadkiem czegoś niezwykłego, co zmieni Twoje postrzeganie pewnych spraw. Nie opieraj się więc losowi i zamiast iść pod prąd, daj się mu porwać. Niech się dzieje co chce, Ty bowiem i tak wylądujesz dokładnie tam, gdzie powinieneś. Dobrym towarzyszem na tą przygodę okaże się Wodnik, Byk lub inny Strzelec.

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Dziś obudzi się w Tobie prawdziwy negocjator lub dyplomata, który bez większych problemów załatwi każdą, niespodziewaną sprawę. Nie daj więc sobie wmówić, że czegoś Ci brakuje, że czegoś nie potrafisz lub czegoś Ci nie wolno. Świat leży bowiem u Twoich stóp. Wystarczy tylko, że zaczniesz działać!

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Dziś część Wodników będzie miała okazję ku temu, by pokonać własny lęk lub niechęć. Przekonacie się przy tym, że problem siedział jedynie w Waszej głowie! Raz na jakiś czas warto wychodzić ze swojej strefy komfortu i poznawać świat. Nawet ten, który dotąd wydawał nam się nieprzyjemny czy wręcz straszny. Dobrym towarzyszem na ten dzień okaże się Bliźniak lub Byk.

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Gwiazdy podpowiadają, że dziś warto rozejrzeć się za jakimiś kursami lub szkoleniami. Nawet jeśli z jakichś powodów nie będziesz mógł ich odbyć teraz, to przejrzyj chociaż oferty. Możliwe bowiem, że masz jakiś ukryty talent, który rozkwitnie gdy nieco mu pomożesz. Intuicja podpowie Ci w którą stronę pójść, wystarczy tylko, że przez chwilę się w nią wsłuchasz.

<— z wczoraj     na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT