Horoskop dzienny 20 listopada 2020

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 20 listopada 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj     na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Dziś działaj bardziej ostrożnie ponieważ ktoś może chcieć podstawić Ci nogę. Jeśli jednak będziesz wystarczająco czujny i przewidujący to z pewnością uda Ci się to powstrzymać, a być może nawet odbijesz piłeczkę w stronę wroga. Pamiętaj tylko by nie przesadzić. Dobrą radę da Ci dziś najprawdopodobniej Byk lub Rak.

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Dziś ktoś z bliskich lub przyjaciół może Cię zawieść lub bardzo zdenerwować. Pamiętaj jednak by nie wydawać osądów w złości i na szybko, ponieważ może się okazać, że cała ta sytuacja była jednym, wielkim nieporozumieniem. Wieczorem przyjdzie czas na relaks i jakieś miłe spotkanie. Nie przesadzaj tylko z używkami!

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Dziś rano będziesz miał sporo energii, która pomoże Ci szybko uporać się z obowiązkami. Dodatkowo dobry humor sprawi, że nie będziesz przejmować się drobnymi potknięciami czy uszczypliwościami ze strony innych. W kwestiach zdrowotnych uważaj na żołądek. Postaw na lekkie potrawy i nie przejadaj się.

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Dziś jest dobry dzień na naukę nowych rzeczy i podnoszenie sobie poprzeczki. Zerwij więc z rutyną i postaw na samorozwój. To zdecydowanie doda Ci energii oraz chęci do działania. Może nawet wkręcisz do tego swoją drugą połówkę lub przyjaciela? We dwójkę będzie jeszcze  przyjemniej!

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Jeśli myślałeś, że nic Cię już nie zdziwi, to dziś przekonasz się, że byłeś w błędzie. Z pewnością więc będzie to dzień pełen wrażeń i nagłych zwrotów akcji. Niestety nie jesteśmy w stanie podpowiedzieć czy te niespodzianki będą dla Ciebie pozytywne czy też nie. Tego Gwiazdy nie zdradzają. Sam musisz się przekonać.

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Dziś kieruj się tym, co podpowiadają Ci serce i intuicja. Los zaprowadzi Cię bowiem w dokładnie to miejsce, w którym być powinieneś. Nie walcz więc z przeznaczeniem i poddaj się nurtowi. Na końcu czeka bowiem coś niesamowitego!

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Wagi dziś mogą odczuć silną zazdrość, która będzie miała związek z kwestiami towarzyskimi lub uczuciowymi. Możliwe, że ktoś będzie próbował zająć Wasze miejsce lub przejąć coś, co jak sądziliście – należy tylko do Was. Jeśli w porę nie zadziałacie, to faktycznie coś stracicie. Pamiętajcie jednak by zachować klasę i nie działać zbyt impulsywnie.

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Jeśli czujesz, że nie jesteś obecnie w tym miejscu, w którym być powinieneś, to jest jeszcze szansa by dokonać zmian. Musisz tylko wykazać się odwagą i sięgnąć po nowe. Może to co prawda nieco kosztować (i nie mówimy tu tylko o pieniądzach) ale będzie warto. Dobrym doradcą i pomocnikiem okaże się dziś dla Ciebie Koziorożec lub Waga.

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Dziś lub w najbliższych dniach kwestie zawodowe mogą przysporzyć Ci sporej dawki stresu i niepewności. Będzie to sprawa, na którą nie będziesz mieć większego wpływu, jednak mimo to, trudno będzie Ci opanować emocje. Musisz poczekać, czas pokaże jak to wszystko się skończy. A teraz zadbaj o siebie, nerwy nie działają bowiem najlepiej na Twój organizm.

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Całkiem możliwe, że dziś przeżyjesz coś, co wywoła w Tobie całe spektrum emocji – od radości, przez niepewność aż po strach. Nic nie będzie bowiem do końca takie jakim się wydaje. Dodatkowo sprawy nie ułatwi jakaś dolegliwość bólowa lub problem kogoś bliskiego. W razie potrzeby, zwróć się o pomoc do Wagi lub Barana.

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Dziś samotne Wodniki powinny mieć się na baczności, ponieważ w najmniej oczekiwanym momencie i z najmniej oczekiwanej strony może uderzyć w Was strzała Amora! 🙂 Co do Wodników będących w związkach, to tu też temperatura się podniesie. Kto wie, może nawet wyniknie z tego coś większego? 😉

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Dziś trzymaj się planu i postaraj się nie ulegać pokusie ryzyka. Lepiej dmuchać na siłę niż przesadzić. W sprawach rodzinnych możliwe jakieś zawirowania. Mogą one wiązać się z pewnym sekretem lub przeciwnie – zbytnią szczerością. Uważaj więc.

<— z wczoraj    na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT