Horoskop dzienny 5 października 2020

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 5 października 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj          na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Dziś sprawy związane z pieniędzmi mogą Cię frustrować i wprowadzać w fatalny nastrój. Zamiast jednak wyżywać się na całym świecie, siądź i na spokojnie zastanów się co lub kto może Ci teraz pomóc. Całkiem możliwe bowiem, że rozwiązanie jest na wyciągnięcie ręki tylko z jakiegoś powodu nie dostrzegasz go. Dobrymi doradcami będą dziś dla Ciebie osoby spod znaku Koziorożca oraz Panny.

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Jeśli dostrzegasz, że ktoś z Twoich bliskich ma problem to reaguj! Nie udawaj, że nie widzisz co się dzieje, nawet jeśli uważasz, że sprawa jest delikatna i poczujesz się źle wtrącając się. Interwencja przeprowadzona w przemyślany, mądry sposób sprawi, że Twój bliski przemyśli pewne sprawy, co już jest dobrym początkiem. Twoim sprzymierzeńcem w dniu dzisiejszym będą Koziorożce i Barany.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Dziś nastrajaj się pozytywnie, a poniedziałek okaże się całkiem przyjemnym dniem 🙂 Po wstaniu z łóżka włącz swoją ulubioną muzykę, przytul się do kogoś, kogo kochasz, zjedz coś pysznego na śniadanie i postaraj się nie spieszyć. Jeśli rozpoczniesz bowiem ten dzień z dobrym humorem, to tak samo go skończysz. Dobrymi partnerami do rozmów i działania będą Wodniki, Raki i Byki.

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Dziś zaangażuj się w to co robisz. Szczególnie tyczy się to spraw zawodowych. Zamiast udawać, że pracujesz i zastanawiać się jakby tu wymigać się od obowiązków, daj z siebie wszystko! Jeśli będziesz potrzebować jakiejkolwiek pomocy czy rady, zwróć się do Wodnika lub Lwa, nawet jeśli są oni daleko od Ciebie to szybko znajdą sposób na Twoje rozterki.

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Dziś będą Cię cieszyć małe rzeczy – ładna pogoda, uśmiech sąsiada, pyszna przekąska lub jakiś drobny osobisty sukces. I tak właśnie powinno być na co dzień drogi Lwie! Masz przecież wiele powodów do szczęścia, prawda? Popatrz chociażby na ludzi, którzy Cię otaczają – nie każdy ma tylu sprzymierzeńców!

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Nie możesz stale wracać do przeszłości i rozpamiętywać błędy czy niepowodzenia. W końcu resztę życia przyjdzie Ci spędzić w przyszłości, prawda? 🙂 Weź się więc do pracy i spraw by standard życia o jakim marzysz przybliżał się zamiast oddalać. W razie czego, masz do dyspozycji bliskich, dziś szczególnie pomocni okażą się ci spod znaku Ryb oraz Barana.

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Dziś nie pozwól na to by ktoś Cię rozpraszał. Możesz bowiem przez to popełnić błąd, który będzie Cię naprawdę dużo kosztował. Pamiętaj więc – spokój, opanowanie, uwaga i asertywność to słowa klucze na dziś! W razie jakichkolwiek problemów czy rozterek zwróć się do osoby spod znaku Wodnika lub Bliźniąt.

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Dziś nie nastawiaj się na to, że ktoś zrobi coś za Ciebie. Będziesz musiał się postarać i nieco bardziej wysilić ponieważ szykują się jakieś nieprzewidziane sytuacje. Nie spiesz się i nie denerwuj, a świetnie dasz sobie radę. Podpowiedzią lub mądrą radą może służyć Ci osoba spod znaku Lwa lub Ryb.

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Dziś pamiętaj o dystansie, ponieważ tylko on może Cię uratować. Choć w zasadzie przydatne okażą się jeszcze uśmiech i dobre nastawienie 🙂 Z takim ekwipunkiem będziesz dziś nie do pokonania. Twoim sprzymierzeńcem na dziś okaże się osoba spod znaku Panny lub Ryb.

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Mimo tego, że rok zbliża się ku końcowi, to dziś jest dobry dzień na zakup kalendarza. Pomoże Ci on tworzyć plany na kolejne dni i porządkować obowiązki. Dodatkowo, to co zapisane, wydaje się nam zawsze bardziej zobowiązujące, więc będziesz mieć więcej motywacji by odhaczyć wszystkie pozycje z listy 🙂 Dobrym pomocnikiem w planowaniu okaże się Strzelec lub Waga.

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Możliwe, że któryś z Twoich przyjaciół potrzebuje pomocy, zastanów się więc o kogo może chodzić. Czasem wystarczy bowiem szczera rozmowa, pocieszenie czy zapewnienie o tym, że w razie czego jest się blisko. Jeśli chodzi natomiast o sprawy finansowe większości Wodników, to dziś mogą one przybrać naprawdę pozytywny obrót. Pamiętajcie tylko by w euforii nie polecieć od razu na zakupy, ponieważ może Was nieco ponieść!

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Możliwe, że dziś uruchomi się Twoja artystyczna strona. Będziesz mieć ochotę na porządki, tworzenie, improwizacje i eksperymenty. Gwiazdy podpowiadają, że doprowadzi to do czegoś bardzo dobrego, więc nie powstrzymuj się 🙂 Dobrym towarzystwem na dziś będą Strzelce i Skorpiony.

<— z wczoraj          na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT