Horoskop dzienny 4 października 2020

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 4 października 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj          na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Dziś bądźcie ostrożni w deklaracjach i obietnicach. Jeśli przesadzicie, może się bowiem szybko okazać, że zawiedziecie osobę, na której opinii bardzo Wam zależy. Po południu poeksperymentujcie w kuchni, ponieważ Wasza autorska wariacja na temat jakiegoś dania, może stać się prawdziwym hitem! Trzymajcie się Wag, unikajcie natomiast Lwów.

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Dziś nie będziesz raczej w najlepszej w formie, więc nie planuj podbijania świata… Skup się natomiast na odpoczynku i zebraniu sił na przyszły tydzień. Jeśli masz zaległości literackie czy filmowe to śmiało – kanapa i koc będą doskonałymi sprzymierzeńcami 🙂 Wieczorem zadbaj o skórę, zrób peeling czy maseczkę, a rano obudzisz się jak nowo narodzony!

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Bliźnięta single, mogą dziś całkiem przypadkiem natknąć się na jakąś arcy ciekawą osobę! Jeśli z głową podejdą do tej szansy, to Gwiazdy pomogą w rozwinięciu czegoś wspaniałego. Jeśli chodzi natomiast o Bliźnięta będące już w związkach, to będą miały one dziś okazję się wykazać. Zaproście partnera na randkę i dajcie z siebie więcej niż dajecie na co dzień, a zobaczycie, że wieczór okaże się niezapomniany!

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Jeśli masz dzieci, to możliwe, że dadzą Ci dziś one porządnie w kość. Uzbrój się więc w cierpliwość i… coś słodkiego, a pomoże Ci to w kryzysowej sytuacji. Najlepszą osobą do pomocy w ogarnięciu powstałego chaosu okaże się dziś Lew, Ryba lub Wodnik. Unikaj natomiast dyskusji z Bykami!

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Dziś możesz liczyć na spokój, porządny odpoczynek i sporo przyjemności. Sielankę może zaburzyć jedynie jakaś niemiła rozmowa, której jednak nie powinieneś brać sobie do serca. Wyniknie ona bowiem z nie najlepszego humoru tej drugiej osoby. Postaraj się więc nie reagować i zajmij się sobą. Sprzymierzeńców odnajdziesz w Wodnikach i Baranach.

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Twoi bliscy nie potrzebują prezentów ani wysokiej kupki pieniędzy. Bardziej od tego zadowoli ich Twoje zainteresowanie, wsparcie, miłość oraz obecność! Postaraj się więc dać dziś z siebie więcej niż na co dzień i zaplanuj wspólny dzień. Na około jest tak dużo rzeczy, które możecie razem porobić, a przy okazji świetnie się bawić i zrelaksować.

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

To dobry dzień na spotkanie z kimś, kogo ostatnio nieco zaniedbaliście. Postarajcie się więc odłożyć na bok pracę i obowiązki domowe. Zjedzcie coś na mieście i popróbujcie nowych smaków. Kto wie, może posmakuje Wam coś, o czym wcześniej nie myśleliście najcieplej 🙂

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Jeśli jesteś skłócony z kimś, na kim w głębi serca Ci zależy, to dziś będzie dobry dzień na to, by spróbować to naprawić. Pamiętaj jednak by trochę się wysilić – zwykły SMS może bowiem nie wystarczyć. Dobra rada dla Skorpionów – unikajcie ciężkiego, niezdrowego jedzenia, ponieważ może Wam dziś ono nieźle zaszkodzić. Wieczorem pogadajcie z bliskim Rakiem lub Lwem, mogą mieć bowiem dla Was jakąś genialną radę.

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Dziś może najść Cię ochota na jakąś spontaniczną pomoc, dołączenie do akcji charytatywnej, adoptowanie zwierzaka czy inny dobry uczynek. Do tego dobry humor nie będzie Cię opuszczał, czym zarazisz wszystkich wokół! Po południu szykuje się jakaś wycieczka. Koniecznie zabierz ze sobą coś ciepłego, ponieważ wieczór może okazać się chłodny! W końcu to już październik 🙂

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Dziś nikt nie powstrzyma Cię od odrobiny lenistwa! W końcu po całym tygodniu całkowicie Ci się to należy. Dobrym towarzystwem na popołudnie okaże się więc książka, film czy muzyka. Nie będziesz stronił także od pysznego jedzonka, uważaj tylko byś z nim nie przesadził. Przejedzenie może bowiem okazać się nieco bolesne.

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Jeśli masz do nadrobienia jakieś ważne sprawy, to zajmij się tym rano. Po południu powinieneś skupić się bowiem na odpoczynku i małej regeneracji. Warto też sprawić sobie jakąś przyjemność ponieważ jakby nie patrzeć, całkowicie sobie na to zasłużyłeś 🙂 Dobrym towarzyszem na dziś okaże się osoba spod znaku Raka lub Bliźniąt.

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

To dobry dzień na spotkania z bliskimi, rodziną i przyjaciółmi. Nawet jeśli początkowo nie miałeś na to ochoty, szybko okaże się, że towarzystwo było Ci bardzo potrzebne. Rada na dziś – w miarę możliwości ogarnij wieczorem kilka spraw na jutro. Możliwe bowiem, że poniedziałkowy poranek okaże się nieco nerwowy!

<— z wczoraj          na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT