Horoskop dzienny 2 października 2020

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 2 października 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj          na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Dziś nastaw się na nieco trudniejszy dzień. Może się bowiem tak zdarzyć, że przedmioty martwe całkowicie się wobec Ciebie zbuntują i nie będą działały tak jak należy. Dodatkowym problemem mogą okazać się nerwy, które pojawią się w związku z problemami. Uważaj więc byś nie wyżył się niepotrzebnie na kimś bogu ducha winnym.

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Dziś możesz liczyć na masę energii oraz jakieś inspirujące spotkanie. Wsłuchaj się w rady innych ponieważ mogą się one okazać kluczem do rozwiązania pewnego problemu. Wieczorem nie zamykaj się w domu i wyskocz gdzieś z przyjaciółmi. Najlepszym kompanem do zabawy będzie osoba spod znaku Bliźniąt lub Wagi.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Dziś uważaj na swój żołądek i nie jedz byle czego. Może się to bowiem skończyć naprawdę nieprzyjemnymi konsekwencjami i utknięciem w domu na weekend. Co do pracy natomiast, to w tej kwestii wszystko będzie w porządku. Nie czekają Cię żadne niemiłe niespodzianki ani problemy.

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Jeśli dziś będziesz pomocny i życzliwy wobec innych, ktoś Ci się solidnie za to odwdzięczy. To także świetny dzień na nadrabianie zaległości w pracach domowych. Posprzątaj, ugotuj coś pysznego i naciesz się obecnością bliskich. Twoim największym sprzymierzeńcem będzie kobieta spod znaku Lwa lub Wagi.

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

To będzie luźny i przyjemny dzień, podczas którego nie zabraknie Ci czasu na miłe pogaduszki ani zajęcie się własnymi sprawami. W pracy uda Ci się pozamykać wszelkie pilne kwestie, co dodatkowo poprawi nastrój. Po południu możesz nabrać chęci na jakieś zakupy czy wypad do znajomych. Dobrym kompanem okaże się Koziorożec lub inny Lew.

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

W pracy opanuj nerwy i działaj spokojnie, nawet jeśli ktoś lub coś będzie próbowało wytrącić Cię z równowagi. Wieczorem może najść Cię na wspominki, które wywołają nostalgię, a być może i nawet kilka łez tęsknoty. Postaraj się jednak popatrzeć z optymizmem w przyszłość. W końcu czeka Cię jeszcze niejedna miła chwila!

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Dziś nie nastawiaj się na zwycięstwo, ponieważ wiszą nad Tobą jakieś ciemne chmury. Bądź więc ostrożny i nie nadwyrężaj zaufania bliskich Ci osób. W pracy pracuj, a nie tylko udawaj, że to robisz. Odłóż też na później wszelkie, ważne decyzje czy rozmowy, nie będziesz bowiem mistrzem dyplomacji.

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Dziś całkiem przypadkiem może Ci przyjść do głowy kilka naprawdę dobrych pomysłów. Zapisuj je ponieważ jeśli zostaną one jedynie w Twojej głowie, to szybko ulecą z pamięci. Wieczorem usiądź ze swoją drugą połówką i na spokojnie z nią porozmawiaj. Możliwe bowiem, że ma Ci coś do powiedzenia jednak czeka z tym na odpowiedni moment.

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Nikt nie jest nieomylny – także Ty! Jeśli więc już wiesz, że nie miałeś racji w pewnej kwestii to przyznaj to zamiast uparcie stać przy swoim. Wieczorem postaw na relaks i pielęgnację ciała. Nawet jeśli nie masz tego w zwyczaju, weź odprężającą kąpiel i zadbaj o skórę – peeling i maseczka okażą się zbawienne!

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Dziś pochłoną Cię marzenia i plany na przyszłość. Jeśli podejdziesz do nich z głową i uporem to w końcu uda Ci się je spełnić. Pamiętaj jednak, że nic nie robi się samo, a szczęściu trzeba nieco pomóc 🙂 Dobrym partnerem do rozmów będzie dziś osoba spod znaku Ryby lub Barana.

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Dziś posłuchaj głosu rozsądku, który wypłynie ze strony kogoś bliskiego, kto cechuje się sprytem i zaradnością. Może Ci on bowiem udzielić świetnej rady, która rozpocznie dobre zmiany w Twoim życiu. Pamiętaj jednak by działać uparcie i nie poddawać się jeśli napotkasz na jakieś problemy. Dobrym kompanem na wieczór będzie dziś Koziorożec lub Bliźniak.

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Dziś ktoś może Cię urazić. Najprawdopodobniej nie będzie to wynikało jednak z żadnej złośliwości, a jedynie ze złego doboru słów lub fatalnego nastroju tej osoby. W każdym razie nie obrażaj się i zamień wszystko w żart. W końcu poczucie humoru to jedna z Twoich głównych cech charakteru, prawda? 🙂

<— z wczoraj           na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT