Horoskop dzienny 1 października 2020

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 1 października 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj          na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Dziś nie musisz niczego się obawiać, ponieważ Gwiazdy Ci sprzyjają. Nawet jeśli masz w perspektywie trudny dzień, to nie będzie on wcale taki zły. Dodatkowo możesz liczyć na bardzo przyjemny wieczór, który spędzisz dokładnie tak jak lubisz. Jedyne na co powinieneś uważać to spontaniczne wydatki. Pilnuj się i nie przeholuj.

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Jeśli ktoś Cię ostatnio upokorzył lub celowo zrobił Ci na złość, to dziś nadarzy się okazja do słodkiej zemsty. Oczywiście nie pochwalamy tego typu zachowań, ale raczej ciężko Ci się będzie powstrzymać 😉 Wieczorem spędzisz czas dokładnie tak, jak lubisz i nic nie popsuje Ci humoru. Twoim sprzymierzeńcem na dzisiejszy dzień będzie osoba spod znaku Barana lub Panny.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Nie staraj się na siłę imponować innym, ponieważ odniesie to odwrotny skutek i zrobisz z siebie pośmiewisko. Bądź więc sobą, bez oporów przyznawaj się do błędów i proś o pomoc jeśli czujesz, że coś Cię przerasta. Kwestie towarzyskie i uczuciowe jawią się za to znakomicie. Jeśli ktoś zaproponuje Ci spotkanie w weekend to nie odmawiaj – będziesz się bowiem świetnie bawić!

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Dziś będziesz musiał trochę pogłówkować. Jeśli podejdziesz bowiem do pewnej sprawy zdroworozsądkowo, a nie siłowo to wygrasz! W razie niepewności, skonsultuj się z kimś bardziej doświadczonym. Pamiętaj jednak by była to tylko konsultacja, a nie oddanie tej osobie całego problemu.

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Jeśli niedawno zakończyłeś związek, to dziś nastąpi przełom, w którym upewnisz się, że była to dobra decyzja. Nie żałuj więc niczego i skup się sobą. Będziesz miał więcej czasu na samodoskonalenie się, hobby, przyjaciół i torowanie drogi do spełnienia marzeń. Rada dla wszystkich Lwów – zadbajcie o odporność, ponieważ może ona w najbliższych dniach być wystawiona na próbę.

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Dziś działaj według zasady – najpierw obowiązki, dopiero później przyjemności. Jeśli zastosujesz się do tej rady, unikniesz pewnego problemu. Nie ufaj też jakoś specjalnie nowo poznanym osobom, ponieważ jedna z nich może nie mieć zbyt szczerych intencji. Polegaj na własnym doświadczeniu i rozumie – tak będzie najlepiej.

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Dziś pewna dyskusja może zejść na niezbyt bezpieczne tematy. Uważaj więc co i komu mówisz, ponieważ zdradzenie pewnej poufnej informacji, będzie Cię sporo kosztować. Twoimi sprzymierzeńcami będą dziś Lwy, Ryby oraz Wodniki. Trzymaj się natomiast z dala od Bliźniąt i Raków.

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Jeśli masz twórczą pracę, to przypływ weny czeka Cię w godzinach popołudniowych. Nie denerwuj się więc jeśli rano będziesz całkowicie wyzuty z pomysłów – nadrobisz te straty! Uważaj na ulicy, zarówno jeśli jesteś kierowcą, jak i pieszym. Twoim sprzymierzeńcem i ewentualną deską ratunkową będzie dziś osoba spod znaku Bliźniąt.

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Dziś zapragniesz wydać nieco więcej pieniędzy i chętnie wybierzesz się na zakupy. Pamiętaj jednak, że miesiąc dopiero się rozpoczął, a przed Tobą jeszcze sporo opłat. W wolnym czasie zadzwoń do przyjaciół i zaplanuj weekend. Dobrym partnerem do rozmów będzie dziś inny Strzelec lub Byk.

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Dziś będziesz dość zajęty i zapracowany ale z drugiej strony Twoje zorganizowanie zaskoczy niejedną osobę. Ze wszystkim poradzisz sobie śpiewająco, a nawet zrobisz więcej niż zakładałeś. Być może dzięki temu jutro czeka Cię znacznie spokojniejszy i luźniejszy dzień. Twoim sprzymierzeńcem i wparciem w razie potknięć będzie osoba spod znaku Lwa lub Wagi.

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Dziś poradzisz sobie ze wszystkim śpiewająco, więc nie bój się działać. Szczególnie praca będzie tą dziedziną, która zapewni Ci samozadowolenie i satysfakcję. Dodatkowo kwestie związane z uczuciami, ułożą się doskonale. Możliwe jakieś randki, czułości i komplementy. Twoimi sprzymierzeńcami będą dziś Byki oraz Lwy.

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Nawet jeśli coś ułoży się nie do końca po Twojej myśli to nie załamuj rąk. Jeśli tylko się skupisz i pohamujesz nerwy, z pewnością znajdziesz rozwiązanie. Wieczorem nie wychodź już z domu bez potrzeby. Odpocznij, pogadaj z najbliższymi i połóż się wcześniej spać – jutro rano sam sobie za to podziękujesz!

<— z wczoraj          na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT